Mozu sa jest surove sampiony?

ACTON

clovek ktory konzumuje taku stravu ako ty jeffito ma obalene hrube crevo zvnutra strasnym pachnucim haraburdim ktore sa pri tvojom sposobe stravovania nedaju vylucovat, hrube crevo je velmi dolezity organ na ktorom dost zalezi ako vyzeras navono, ci si zdravy a podobne,
vsetko ako sa citis, v akom stave je tvoja koza, zrak, vykonnost..., vsetko toto na 90% urcuje tvoje hrube crevo, to znamena na 90% si taky co konzumujes
az sa divim aky si hlupy

weird_

strava ovplyvnuje zdravie. nie vylucne, ale ma velmi velmi vyrazny podiel.

vedia to lekari, vedia to ludia a vynimka ala jeff skor potvrdzuje pravidlo.

problem je, ze ludia zvyknu brat veci do extremu, bud/alebo, univerzalne platiace pravdy... ach skoda reci asi.

ps: take rezne nie su zrovna najlepsi priklad nezdravej stravy.

ps2: monodieta -akejkolvek- potraviny sa po urcitom case na tele podpise negativne.

ACTON

Jefitto, v tom mas pravdu ze biopotraviny nie su o moc zdravsie ako obycajne, iba v cene je rozdiel, je to zase iba dalsi druh biznisu,
ale rezen? ja si dam tiez schuti rezen raz do mesiaca, tvoje telo rezne a podobne vyprazane alebo tepelne upravene maso tazko spracuvava, pri vsetkom co tvoje telo tazko spracuva tvoje telo trpi, musi vydat vela energie aby sa toho zbavilo, vela z toho sa neda stravit pretoze taka strava obsahuje vela jedov ktore sa ani vylucit nedaju, kedze sa nedaju vylucit usadzhuju sa tieto jedy v tvojom tele, jedy vytlacaju zdrave bunky a usadia sa na ich miesto, preto ovela rychlejsie starnu ludia ktory sa stravuju ako ty, telo nestaci vylucovat vsetok ten sajrajt ktory obsahuje rezen a sam seba nicis, surova strava neobsahuje jedy, je lahko stravitelna a nehyzdi ta

mate59

biopotraviny nie je nič iné len dobrý biznis a pravda je inde.Samozrejme,že strava ovplyvňuje organizmus a platí ste to, čo jete.

GoFruit

jeffito ak zdravu stravu obmedzujes len na biopotraviny tak sa s tebou asi zbytocne bude niekto hadat
a to ze strava ovplyvnuje zdravie hlasa uz nastastie aj coraz viac doktorov ale nie ti slovenski

Andrej

Jeffito, strava definitivne ovplyvnuje zdravotny stav. Si to co jes. Doslova. Ak mas pochbnosti, zacni jest len tie rezne, a tym myslim ozaj len rezne, a uvidis ako rychlo ta telo vytresta.
Samozrejme to neznamena, ze treba minat tazke prachy za bio. Len treba jest rozumne a starat sa obcas o to co pisu na etiketach.

Jefitto

Vieš, lebo ja si myslím a mám pravdepodobne pravdu, že strava AŽ TAK VEĽMI zdravotný stav NEOVPLYVŇUJE

Aby ste ma pochopili: Ak niekto žerie často ryzky, slaninu a šmalec, nemusí to ovplyvňovať jeho zdravotný stav.

Iba idiote naleteli na biopotraviny, ktoré si kupujú za ťažké prachy...

kuriatkoo

Šampiňóny su.také nudné huby, ani poriadnu chuť nemajú. Hriby su ťažké na trávenie a je jedno či tepelne upravené alebo surové. Varenim sa zabije vsetko živé, či dobré alebo zlé. Ale neviem čo pozitívne je v sampinonoch. V Uzbekistane maju dosť nízku životnú uroven a ťažké životné podmienky nie?