(d)epilacia

ela

ahoj Emma,
chcela si nieco o laser.epil.Odporucam ti stranku www.chirmed.sk,tam sa vsetko dozvies,ako,za kolko,kolkokrat.Neviem odkial si,ale maju pobocku v Kosiciach a BA.Ale nestaci ist len raz,aspon 3krat to ti uz povedia tie mile tety-doktorky.Skus.Vela stastia.papa

lenka2583

mne tiež strašne zarastajú chlpy, som bola úplne zúfalá, lebo ja ich mám aj tmavé aj pevné, peeling vôbec nepomáha, stále s tým bojujem, ale kúpila som si epilátor, nohy sú hladké asi 2 týždne, potom už ich vidieť ako sú zarastené a týždeň trvalo kým sa konečne dostali nad povrch a ja som ich opäť mohla odstrániť, ale tie 2 týždne stoja za to, peelingujem aj pred epiláciou(oholením) aj po tom, zarasteniu sa nevyhnem, ale tie 2 týždne sú fakt výhrou. a potom som použila samoopalocie telové mlieko, takže tie zarastené splynú s pokožkou a stále môžem mať sukňu.opálenie , ale po peelingu úplne zmizne, ale nevadí. proces sa môže opakovať.to sa týkalo vzhľadu.čo sa týka zapálenia, po použití nivea krému na citlivú pokožku po holení som mala ešte viac zapálené, takže to je vyhodenie peňazí, najviac sa mi osvedčilo použiť po holení telový krém garnier na veľmi suchú podráždenú pokožku, je regeneračný, a veľmi citlivý, je to ten červený 200ml cenovo rozhodne výhodnejší ako akékoľvek prípravky po holení, zálaly ústúpili o 50% teraz naposledy som natrafila na regina krém po epilácii a holení, má takú jemnú vôňu, použila som ho po epilácii a pokožka sa hned upokojila úplne viditeľne, po holení teda neviem, lebo som ho len teraz kúpila, ale myslím, že by mohol zabrať proti zapaloniu
veľa šťastia a trpezlivosti prajem

emma

Prosim vas, neviete niekto nieco o laserovej depilacii? Nemate s tym niektora skusennosti, alebo nepoznate stranky, kde sa dozviem viac? Dakujem

charlotte

ja osobne som musela zmenit styl obliekania. a zakazdym sa hrozim myslienky, ked si potrebujem obliect k sukni silonky..akosi ich neznasam.
ked nenosim silonky, ani vriedky sa okolo chlpkov netvoria.

...

ludia tu radili cajovnikovz olej...neviem neskusala som..je drahy...peeling musis pouyit pred holenim pootm sa oholit, pootm pouyit nieco vzskokoalkoholove(alpu) na deyinfekciu a pootm neakz krem na zmekcenie koye...ale tot setko len zmiernuje...ja som s tzm bola u koznej a povedala ye to sa nijak neda liecit, ze tomu pomoze len morska voda a slnko..skusila som..nepomohlo