Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chcem vyzerat starsie

Príspevok v téme: Chcem vyzerat starsie
33333

Ahojte teraz budem mat 15 a chcem na tych 15 aj vyzerat co mam robit??? malovat sa malujem..uz dlho...Ale co amm robita by som fakt vyzerala starsie???prosim poradte...Rozisla som sa ja s chalannom lebo anm to neklapalo a mysli si o mne ze som B-ecko a teraz sa dal do vztahu snejakou babou ktora vyzera na svoj vek...chcem mu ukazat ze aj ja to dokazem

Mona.4961

ja mám 17 a vypadám na 14 no mám 160 cm...ľudia v škole sa ma pýtajú prečo som taká malá alebo mi hovoria krpec a podobne prezývky...no ja im neviem vysvetliť že proste nerastiem, chcela by som vypadať na 17 no neviem ako...maľujem sa ako aj iné dievčatá no samozrejme nie ako štetka.
No už ma to nejak netrápi lebo nemám to ako zmeniť.

sydney

dneska vsetky 15tky chcu vyzerat starsie a chodia zmachlene horsie nez ruska kraslica. ksutocne vyzeraju starsie,ale aj lacno.a po 25tke budu chciet zase vyzerat na 15.dievca mile,vyzeraj na svoj vek a zvysoka kasli na chlapca,nezalezi mu na tebe.a pokial detske crty tvare mas,tak sa jej nezbavis.ja mam 23 a typ tvare ,,baby face",takze mi vacsinou tipuju menej nez mam,co mi lichoti

jankaaaaaaaaa

a snazit sa v 15 vyzerat starsie nieje velmi pekne. este k tomu ked sa dievca v takom veku vyrazne maluje je to otrasne .. nehnevajte s ana mna, ale ja ked vidim 15rocne dievcata zmachlene,"lebo chcu vyzerat starsie" pride mi to uplne detinske a uplne nevkusne.. ja svojej dcere urcite nedovolim sa malovat v 15tich. spirala je ok, ale linky, vyrazne tiene, kriklave ruze, licenky atd. urcite nie

bodka.a

@ach moj boze
Tvoja reakcia jej nijak nepomohla,neviem koľko máš rokov,ale zjavne si už nepamätáš že v pätnástich riešiš veci ktoré Ti neskôr prídu zbytočné a tak je to v každom veku,vždy neskôr zistíš...
Ona sa teraz nevie preniesť o 7 rokov dopredu aby riešila financie,zdravotné problémy školu,tak rieši to čo je adekvátne jej veku:chce dobre vyzerať,páčiť,cítiť sa dobre....

bodka.a

myslím si že sa trápiš zbytočne,ked je chlapec takýto tak by som sa naňho vykašlala,nieje to všetko o výzore ale skôr o tom že nakoľko sa správaš,aspoň modľa môjho názoru to je oveľa dôležitejšie.
No keď máš pocit že sa potrebuješ zmeniť ja by som začala účesom:) mohla by si zájsť k nejakej dobrej kaderníčke ktorá by Ti poradila aký strih sa Ti bude hodiť a možno aj nejaký melír alebo zmena farby by Ti mohli pomôcť dosiahnuť starší efekt. koncom leta sa ešte určite dočkáme výpredajov tak skúús pobehať pár obchodíkov a nakúpiť si nejaké doplnky ktorými oživíš staršie oblečenie(šatka+kabelka sú moje najhoblúbenejšie kúsky ) šatka je veľmi vhodná aj na zimu a jeseň ;) jedno dve tri tričká,pár slušivých botičiek či tenisiek a ideš na lov :) poprípade si skús zohnať super vôňu a trošku zainvestuj do dobrej špirály a máš vyhraté ;) držím palce :)

jankaaaaaaaaa

tato tema sa zmenila na "podme s apochvalit ktora aj v 30tke vyzera mlado..." asi tak...
33333: neries zbytocnosti a kasli na takeho chalana, najdi si krajsieho

vyzor

a tiez som vyzerala v 30rokov na 22rokov a kto ma nepoznal myslel si ze som mala dieta vo velmi mladom veku,tym padom ma povazovali za c...u :))))) dobre som sa na tom bavila...

vyzor

...aj 40+ v dnesnej dobe vyzeraju lespie ako niektore mladsie zeny/bez urazky/

a k tym 15nastkam,ved aj my sme neboli ine v ich veku,casom pochopia VELA VECI...JE TO TAKY KOLOBEH ZIVOTA,LEN TERAZ SA POSUNULA HRANICA NEJAKYCH VECI U MLADYCH LUDI...

dazdovka666

jajka, pravdu mas veru :)
Inak, ja som ani tak nemyslela, ze 30tnicky su uz stare korytnacky :) ja sa este len chystam na to, ze svoj "mlady" vyzor budem niekedy ocenovat :D
Myslim, ze v nasej generacii ozaj je vela zien, ktore vyzeraju na svoj vek az "prilis dobre". Problem dnesnej generacie pubertiakov je vsak prave opacny, kolkokrat som sa stretla s "patnastkou", co vyzerala pomaly na 30...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem vyzerat starsie - Fórum - ZDRAVIE.sk