Velke zdravotne problemy pomoc cez internet kdo robi?

Príspevok v téme: Velke zdravotne problemy pomoc cez internet kdo robi?
ferdomravec

mam velke zdravotne problemy a hladam pomoc cloveka co mi moze cez internet napisat co mi vlasne je a co mam robit abi to preslo. napisal som jednej osobe alemi neodpisala ale som sa nezdal a hladam stale pomozte mi takeho najst kdo mi pomoze cez internet dakujem vam setkym. tpch ti mi prosim ta nepis lebo zase zabijes tuto temu hned na zaciatku.

ferdomravec

ja nemam nato aby som platil doktora mam velke zdravotne problemy chcel bysom sukromneho doktora ale natoho nemam prachy. bol som u obvodneho ten ma visetril len tak na figu ani mi nepovedal comi je len mi povedal ze mi nic neni a mam ist robit ale to prave nemozem lebo mi je strasne zle. ja som viuceni murar a bol som na stavbe este minuli rok ale potom mi zacali zdravotne problemi a nikdo mi nevje pomoct uz som zufali nevjem co uz mam robit.

ferdomravec

a co jakko tim chces povedat ze si vedela tak ked si vedela tak mi napis taku osobu. som tu mal jednu temu ale mi ju vimazali nevjem preco bola to serjozna tema slusna a nebolo tam ani neslusne slovo ani nic tak nechapem co to bolo aki dovod na to bol ani reklama na predaj tak ale nevadi ved aj toto je dobra tema tak uvidim kdo mi napise o takom cloveku.