Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jarishova voda vs. kokosovy olej

Príspevok v téme: Jarishova voda vs. kokosovy olej
hipoda

Zdravim :)
Mam problem s citlivou,cervenou pletou.Spociatku som tento problem nemala,moja plet bola skor mastna a zmiesana,no "vdaka" akne na ktore som casto aplikovala rozne kozmeticke pripravky, som ju castym pouzivanim nevhodnych agresivnych vodiciek rozdrazdila, nasledne na to sa mi podarilo trochu viac spalit, takze (vypada to vtipne) mam strasne cervenu plet (na nose a mierne okolo aj cervene zilky). Tazko sa to prekryva mejkapom a spolu s akne to vypada STRASNE. Kozmetika na citlivu plet nezabera a nechcem uz moc experimentovat.
Momentalne zvazujem nad tym, ze si kupim kokosovy olej, alebo jarishovu vodu. Ma niekto s jednym alebo druhym skusenosti ?
A tiez som sa chcela spytat, nevie niekto poradit co robit v pripade, ze plet neznasa ani obycajnu vodu z kohutika ? S cim sa umyvat ? :/ cital asom ze je vhodna na to ta jarichova voda ale niesom si ista. Po umyti obycajnou vodou z kohutika som este omnoho viac cervena.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jarishova voda vs. kokosovy olej - Fórum - ZDRAVIE.sk