Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo papať?

sewie

ja mam nervy kvoli diplomovke-zaludok mam na vode, nechce sa mi nic jest...mam pocit ze ho mam totalne na ruby...stale ma boli brucho a je mi mizerne:( nenavidim stres

slnečnicaa

Už je dobre,žalúdok nebolí,ale nechcem riskovat,takže čaj a sucháre budú mojou obživou. Som však dosť unavená, len ležím a nechce sa mi vyliezť z postele. Asi fakt nejaký vírus,pretože som jedla ako obvykle a určite nič pokazené

Laurina22

Jankaa ja som bud zjedla nieco pokazene alebo viroza...Ale poviem vam nebolo mi vsetko jedno,take krce som este nemala.Sedela som na wc a grcala do vedra...Asi tak,doslova

jankaaaaaaaaa

inac aj mne bolo zle cely den vcera. nevracala som, ale mala som taky pocit ako by mi trebalo vracat, ale nenapinalo ma. krutilo mi cely den zaludok a zjedla som za cely den tak dva rozky a ponich asi dve hodiny mi bolo dost divne na zaludok a cely den sa mi odgrgovalo. dnes uz v pohode, tak dufam ze mi dnes nic nebude, lebo idem na oslavu..

Laurina22

No,mam to za sebou.Zo svrtka na piatok som si isla vyvracat creva.Doslova.Takze.Cierny caj pit-po lyzickach,nie naraz!!!Absolutne ziadne jedlo,ak,tak jedine suchare.A mne pomohla velmi pepsi cola.Ale len PEPSI,nic dochucovane,ani coca cola.To si sem tam chlipnut...A vela vela vody,aby si nebola dehydrovana.

Drzim palec,bude uz len lepsie,ja som vcera nebiola schopna vstat z postele,dnes uz je ok,rano som mala pol rohlika celozrnneho...

jankaaaaaaaaa

ano presne to co si napisala. nic sladke! ani sladene! ani piskoty! lebo tie su sladke. cize len suchare, caj a mineralku. mozno by bolo vhod kupit nejake probiotika z lekarne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.