Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim o pomoc/radu

Príspevok v téme: Prosim o pomoc/radu
interceptor

Neviete co mi moze byt?Mam neustaly zapach z ust hlavne rano pachut v ustach skoro stale.vecer ked idem spat nemozem dychat nosom ale ustamy a to mi vysusi cele usta a hrdlo a tym sa zapach zvacsi,obcas z hrdla vykaslem hrudku ktora hrozne zapacha a ked si cistim vatickou lavu mandlu tak ta vaticka hrozne smrdi,zapach ma trapy uz od mala,som hrozne unaveny opaly,niekedy spim aj 15 hodin vkuse a ked sa zobudim som stale unaveny,mavam biely povlak na jazyku a problem s lavym kolenom teda klbom ci to nemoz enadviazovat aj na to dakujem za rady a pomoc :)

keko37

vidim , citam ze "dobre odborne " rady ti davaju deti :))) tento problem nie je v zubuch vyhladaj lekara odbor krčné su to na 99 % mandle pekny vecer !!!

.sniezik

moze to nadvazovat, ze infekciu z mandli mas aj v krvi a tak sa ti roznasa po celom tele, treba si dat aj krv vysetrit. Prajem ti, aby to boli len mandle a po ich odstraneni by si uz nemal mat problem

bodka.a

tak v tom prípade to naozaj môžu byť tie mandle alebo aj nejaké žalúdočné problémy,neváhaj a hneď v pondelok zbehni k doktorovi :)

.sniezik

bodka, asi by sem nepisal, keby si poriadne zuby neumyval, listerine si nekupuj, to je svinstvo,treba ist ku krcnemu

interceptor

bodka.a dakujem zuby si umyvam casto aj 5x dodna pouzivam drahe pasty listerin a aj peroxid vodika zujem zuvacky a nepomaha nic :(

inka.hrivnak

ked pises o tych mandliach, moze to byt chronicky zapal mandli. mal by si s tym ist k lekarovi, tu na fore ti sotva niekto bude vediet spolahlivo poradit, kedze nie je iste, z coho to mas.

bodka.a

Tvoj problém môže byť spôsobený len nesprávnou ústnou hygienou no môže za tým byť aj niečo vážnejšie,tak ja by som Ti odporučila kúpiť si kvalitnú zubnú pastu+kefku zuby si čistiť po každom jedle(ak máš tú možnosť,ak nie využi čistiaci cukrík za ním žuvku)pi často aby Ti nevyschlo v ústach a nemnožili sa bakterie,po umytí zubov si z jazyka jemne kefkou alebo stierkou zotri povlak a nezabudni si kúpiť listerine a skús aj medzizubnú kefku.dúfam zže toto postačí ak nie zájdi za obvodnum a uvidíš kam Ťa pošle,veľa šťastia:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim o pomoc/radu - Fórum - ZDRAVIE.sk