Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stála derealizácia

Príspevok v téme: Stála derealizácia
mmmmmmmm

ahojte..prosím poradte,už neviem ako dalej..mám vetčšinu dňa derealizáciu.. stále pocit nereálna..bral som antydepresíva..asi pred rokom..som ich vysadil..lebo som sa cítil celkom fajn..teda lepšie bez nich ,ako s nimi..ale cez toto leto,prisli derealizacie.. ale dost silne..a trvaju cely den..stale mi je divno.. co by som mal urobit? teraz od septembra idem do školy a bojím sa ,že to nezvládnem.lebo vážne som moc \\\"prepaty\\\" uplne divne..stavy,par krat rozmýšlam ,že už ide o schizofréniu,lebo to čo sa somnou robý ,je až nemožné..

luciano

Derealizácia a depersonalizácia bývajú častými signálmi schizofrénie. Treba čím skôr navštíviť psychiatra. Aj ja som to mal. Veľmi mi pomohli lieky - antipsychotiká, konkrétne liek Abilify.

mmmmmmmm

ajajajaja22 dakujem.. uz som to videl..tak davnejsie.ale dakujem ze si sa ozval.strasne ma to potesi ak sa mi niekto ozve.. myslis ,ze sa s timto co si poslal da pomoct? aj ty inak niecim podobným trpíš? či ani nie ?

mmmmmmmm

cavte ..vedeli by ste mi este niekto poradit?jedina cesta je ist k psychiatrovy?a jest antidepresiva?netrapia ma ataky paniky..alebo uzkosti..sem tam pride ale aj odide..ale ta derealizacia stale stale pocit nerealna..niekedy jak keby som bol dezorientovany.taky strihy

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stála derealizácia - Fórum - ZDRAVIE.sk