Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako dostat druhu sancu?

Príspevok v téme: ako dostat druhu sancu?
limariten

boli sme spolu 4 roky. rozisla sa so mnou pred mesiacom a pol ( jún 2011). tento rok som sa k nej spraval hrozne. vyvrcholilo to tym, ze jej brat mal svadbu a tam som sa opil a vynadal jej. strasne ma to mrzelo, nepamatal som si to. po 2 mesiacoch sme boli spolu na dalsej svadbe. hovorila, aby som nepil, vycitala mi to. opat som si vypil a dopadlo to fiaskom. vtedy sa rozisla so mnou. velmi to lutujem. chcem ju spat, ale ona je rozhodnuta pre definitivny koniec.

teraz viem, kde som robil chyby. zmenil som sa, povedalo to aj okolie. no, ona tomu neveri. co mam robit?

Maoam

Teraz nam ma vypadnut z oka slza ci ako? Lutujes sa, boze bud chlap a tak sa aj spravaj. Nikto ta lutovat nebude. Zbabral si si to komplet sam.

limeritan

vazil som si ju amohla sa na mna spolahnut,bol som s nou vsetok volny cas a co som mohol to som pre nu spravil a kolko krat aj to o co ma vobec neziadala a hovorila ze si to spraviu sama.lenze to vcetko krasne a dobre nikto nevidi.teraz kazdy vidi len to zle.lebo mozes spravit milion veci dobrych a jednu zlu ludia su taki ze si skor zapametaju tu zlu

jajka001_

prekonat? prekonat mozete financnu krizu, zdravotne problemy, ale ked sa k nej chovas ako hovado, preco by mala mat zaujem. zeny hladaju partnera ktory si ich vazi a da sa na neho spolahnut. keby sa ona tak chovala ako ty, co by si spravil? keby sa ozrala a spravila ti hanbu?

limeritan

no s tymi zenami to tiez nie je niekedy najlahsie,nerobia to co chlapi ale chlapom zase vadia ine veci.a aky by to bol vztah keby nemali spolu dvaja nic prekonat?

Maoam

Vela zien prilis vela toleruje a prepaci...toto je priklad, kedy baba reagovala spravne a vidno, ze az vtedy zacinaju muzi premyslat...ked ich zeny poslu kade lahsie. Treba si z nej vziat priklad...

bingham

nie neuvedomil by sa....vzdy je to tak...az ked nieco stratis..tak sa snazis ziskat to spat...a to je chyba...tu je vysledok...no nic poucil si sa...zivot ide dalej...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako dostat druhu sancu? - Fórum - ZDRAVIE.sk