Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Socialna fobia - lieky

ani.123

Prosim Vás pozná niekto dobrú psychiatričku v Nitre ? Ak áno prosim napíšte mi a keď máte aj kontakt na nu budem vdačná ďakujem

ani.123

Dobrý večer, chcela by som si s niekým popísať o sociálnej fóbii. Potrebujem sa s niekým kto s tým má skusenosť porozprávať. Ak sa tu niekto nájde napíšte mi prosím mail na anna.123holzinger@gmail.com Ďakujem

excentrik

Na volnopredajne lieky zabudni, to su len blacebo cukriky. Ved chod k cvokarovi, ten hned pochopi a predpise ti spravne tabletky. Nie je to nic strasne, je to bezna vec.

excentrik

tpch - nie nie je, ak nie je hlupa a nechlasta denne, tak je to ok. Je uple bezne, ze na spolocenskych akciach, diskotekach atd. sa chlasce a vies preco? Lebo je to nastroj na chvilkove uvolnenie a pozdvihnutie nalady. Pohar vina z nej alkoholika nespravi! Ale prvorade by bolo, aby sla za lekarom.

Anna111

Dobrý večer, priatelia. Ja trpím socialnou fóbiou. Už je to tak silné, že s tým nedokážem žiť. Postupne a pomaly ma to ničí. Nemám radosť zo života. Zo všetkého mám strach a hlavne pri vsetkom sa mi trasú ruky ale aj celé telo nedokážem si udržať hlavu. Ja už nevládzem. Vo všetkom ma to brzdí. Táto choroba zabila všetky moje sny!A je toho tolko čo by som chcela a nejde to nemôžem !!! :((( Nedokážem si sama pomôcť. Nedokážem sa stretnúť s nikým kto ma o mňa záujem a kto sa mi páči.Prosim vás povedzte mi či mám ešte šancu na normálny život. Mám šancu sa vyliečiť ? Prosím pomôžte mi.:( Ďakujem.

Agnes998

A aj ti to ti lekari nejak zdovodnili ze preco si ho ako mas brat? Mi to pride divne, lekari by sa nemali starat do takychto osobnych veci.

ambrozia

simca1258, v žiadnom prípade by som sa nevydávala len preto, že to nejakí lekári povedali. Skôr by som povedala, že tí lekári sú nejakí šiši, keď ti odporúčajú vydaj.

kablica

to nam chces nahovorit, ze traja psychiatri sa vyjadrili, ze potrebuje manzelstvo s tebou, aby sa u neho cistou nahodou nevyvinula fobia z manzelstva?
toto ti mam uverit??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Socialna fobia - lieky - Fórum - ZDRAVIE.sk