Najlepšia farba na vlasy

Príspevok v téme: Najlepšia farba na vlasy
xyzz

Aká je podľa vás najlepšia farba z drogérky? Nejaká čo nechytí o veľa tmavšie ako na obrázku, nevypadajú mi z nej vlasy a ktorá bude držať (maximálne sa trochu vymyje) a samozrejme s normálnou cenou, nie som ochotná dať za jednu farbu 5€ keď mi treba na vlasy po pás 2... vďaka za každú radu :)

Mravcik

Ja používam od Palette Intensive. Vôbec neničia vlasy. Používam medenú na tmavšie vlasy a chytá výborne. Ako na obrázku chytá máloktorá farba, mne chytá, neviem či bude aj tebe. Kúpiš ju bežne v DM drogérii do 4 eur, čo si myslím, že je fajn cena. Niekedy ju majú aj v zľave, môžeš si ju vyhliadnúť tu - www.kodino.com . Dúfam, že som ti pomohla. :)

Anyss

Ahoj chcem sa poradiť, čítala som už veľa článkov ohľadne vlasov ale nič ma neoslovilo.
Pred tyždňom som farbila vlasy farbou ako na ombré , (colorista)a vobec mi nič nechytilo o 2 dni som farbila zosvetlovačom od palette intensive color cremel12 a chytilo mi to len z vrchu aj z vnútra
teraz mam také tmavohnede aj to len niekde,ako mam.postupovat? chcem si dat syos zosveetlovac je dobrý? alebo niečo iné, len melír nie

tima1

Odporucam aby ste si prestala nicit vlasy a presla na henu :)

Mne pomohla pri hladani henny tato stranka. Je tam fajn zhrnutie vyhod jednotlivych znaciek

www.tany.sk

Lucka1

Ahoj, ja môžem odporučiť prírodné farby VOONO. Majú fakt krásne odtiene. Zatiaľ ju myslím v drogérke nemajú, ale kupujem cez eshop www.voono.sk Jedna farba síce stojí 10 eur, ale stojí naozaj za to. Nedýcham čpavok a neničí mi vlasy. :)

dusanana

Aj ja si kupujem profesionálne farby cez internet. Ja používam čiernu farbu a tie profesionálne sa naozaj krásne lesknú a farba je výrazná

kleona

Ja už v drogérii farby nekupujem asi dva roky. Proste som si umyla dvakrát hlavu a farba pri korienkoch sa mi vymyla. Kupujem si profesionálne farby na Notino, ktoré stoja rovnako, ako tie v drogérii ale výsledok sa nedá porovnať.

katkaBA

Ja si kupujem z krasnej doma. sk farbu na vlasy Logona - Prášková farba na vlasy – Chocolate Brown - je BIO a prekrásna, vlasy sú po nej lesklé.

Betulinka

Moja segra si objednáva farby na vlasy len značky Logona pretože je to aj vegánska kozmetika a je s nou velmi spokojná . kukni www.krasnadoma.sk