Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Česanie - je také dôležité?

Príspevok v téme: Česanie - je také dôležité?
neučesaná

Mám momentálne problém so zvýšeným vypadávaním vlasov. Rada by som vedela či je česanie ozaj také dôležité, či je s ním možné prestať úplne, s tým že by som si vlasy prečesávala iba prstami poprípade robila masáž hlavy na prekrvenie pokožky? Dlhšiu dobu som sa nečesávala a nebol problém - teraz sa česem, vlasy idú riadne dole. čo s tým teda?

jankaaaaaaaaa

ja sa necesem. umyvam si vlasy kazdy den, niekedy si pred umyvanim rozcesem vlasy. ale urcite si necesem mokre vlasy, lebo vtedy sa strasne lamu a trhaju. nemusis sa cesat ked sa nechces a ked sa ti vlasy nepomotaju a nebudes ich mat ako "hniezdo" :D

[zruseny20]

Ja sa češem iba po umytí vlasov.. čo je každý tretí deň.. vlasy mám dlhé takmer po pás a nikdy som nemala problém s rozčesávaním..

myslím, že je to aj individuálne podľa kvality vlasov.. niekomu sa "chlpia" vlasy po pár hodinách, mne takmer vôbec nie.. a to mám husté vlasy..

..a čo sa týka vypadávania vlasov - tie, ktoré by som si vyčesala, sa mi aj tak "odplavia" pri ich umytí :D čiže to mám jedno..

sydney

ja sa niekedy aj dva dni za sebou neucesem a paradoxne mi vtedy vlasy vyzeraju stokrat lepsie nez ked sa ucesem a scapne mi to:) beach look je aj tak trendy,tak co:D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Česanie - je také dôležité? - Fórum - ZDRAVIE.sk