Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Váha stúpa a ja neviem prečo ...

Príspevok v téme: Váha stúpa a ja neviem prečo ...
Truffla

Ahojte

Pred tyzdnom som prisla z dovolenky a pribrala som len pol kila. Teraz po tyzdni som pribrala dalsieho pol kila. A to sa stravujem celkom dobre, neprejedam sa ako kedysi. Cítim sa úplne ľahká, nie ako inokedy kedy cítim že som ťažká. Všetci hovoria že ako som schudla a pritom vážim najviac za svoj život.

Nerozumiem tej váhe ! Ako rýchlo sa dajú schudnúť 3-4 kilá ? Ako sa mám stravovať ? Prečo tak veľa vážim ?
Strašne ma desí tá váha :((
Ďakujem

alibi

myslim ze v konecnom dosledku je uplne jedno kolko vazis lebo s tvojim myslenim aj keby si mala 30 kil stale by si chcela schudnut.nikdy sa neuspokojis. liec sa.

Luckatucka

Chodis do prace,byvas sama,varis si,staras sa o domacnost?Kolko mas rokov?Naco Ti to je?Je to zbytocne byt chuda,ze ludia so 4Okg neumieraju?Viem o com hovorim,v rodine mame zdravotnikov,zachranarov a poviem Ti uz viackrat sa stalo,ze isli po babu,ktora skolabovala a zacali jej odchadzat organy a mala okolo 4O kg,pri nejakej vyske 160cm.Je ine ak je zena stihla,vychrtla normalne.Mam taku kamosku,ktora vazi 43kg a trapi sa,chce pribrat je vsetko mozne a nic.Ale ak nepatris k takemuto typu zien,caka Ta boj o zivot,zdravie.Organy sa zacnu sami pozierat aby si prezila.Najprv oblicky,potom pecen atd.az dojde ku kolapsu 1x tyzdenne,potom 2x tyzdenne a potom Ta bud niekto zachrani a odvezie do nemocnice kde nastupi psycholog,tim lekarov alebo v tom najhorsom zomries sama doma od hladu,vycerpania.

Maoam

Neexistuje nic ine, v com by si bola lepsia ako ostatni? Je to zufale...ked mas potrebu musiet superit takymto sposobom. Nulova sebahodnota.

Truffla

Ja nechcem zomriet ! Ved ludia so 40 kilami nemusia umret !
Chcem byt proste najchudsia, s kazdou babou zenou dievcatom sa porovnavam co mam tucnejsie ci som chudsia atd .... Potrebovala by som aby ma niekto porovnal s tou hereckou podla fotiek aby som vedela co mam este apravit .... Ja to nerobim kvoli chlapom ak ma nebude ziaden chciet mne to nevadi ja to
Robim pre seba... A chcem aby sa ludia pozerali aka som chrdá ...

Truffla

Ja nechcem zomriet ! Ved ludia so 40 kilami nemusia umret !
Chcem byt proste najchudsia, s kazdou babou zenou dievcatom sa porovnavam co mam tucnejsie ci som chudsia atd .... Potrebovala by som aby ma niekto porovnal s tou hereckou podla fotiek aby som vedela co mam este apravit .... Ja to nerobim kvoli chlapom ak ma nebude ziaden chciet mne to nevadi ja to
Robim pre seba... A chcem aby sa ludia pozerali aka som chrdá ...

xy:)

dievca, ty to mas popletene v hlave. mala by si kontaktovat niekoho, kto ma na take pripady ako ty papiere. moze ti tu 1000 ludi napisat ze vazit 40 kil je chore, ale ty to aj tak budes chciet. asi sa vo svojom zivote dost nudis. mas aj nejake ine konicky okrem ratania kalorii? sama si priznala ze si leniva - no tak sa hyb. a ked budes cvicit, budes moct aj normalne jest a nenalepi sa to na teba.

Luckatucka

Ale jej je jedno ako vyzeras Ty,ak zomries,zlyhaju Ti organy ona na to bude kaslat,nepozna Ta,nevie kto si.Tak ani Ty sa nestaraj o to ako vyzera ona.Nie je to Tvoja kamoska,sestra.Moze Ti to byt srdecne jedno,nepoznas ju.Mysli si,ze niekomu sa paci,ze toto je ideal krasy?Nemyslim si,neporovnavaj sa s 50kg anorektickami,ktore prezentuju americke media :-(
Ak mas 159cm,tak Ti staci ked budes vazit 52kg-53kg a budes kocka!!!!!Zdrava,pekna a 100x zatienis tu herecku,ktora vyzera akoby ju uz mali odviest do nemocnice a napichnut na infuznu liecbu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Váha stúpa a ja neviem prečo ... - Fórum - ZDRAVIE.sk