Váha stúpa a ja neviem prečo ...

Príspevok v téme: Váha stúpa a ja neviem prečo ...
Truffla

Ahojte

Pred tyzdnom som prisla z dovolenky a pribrala som len pol kila. Teraz po tyzdni som pribrala dalsieho pol kila. A to sa stravujem celkom dobre, neprejedam sa ako kedysi. Cítim sa úplne ľahká, nie ako inokedy kedy cítim že som ťažká. Všetci hovoria že ako som schudla a pritom vážim najviac za svoj život.

Nerozumiem tej váhe ! Ako rýchlo sa dajú schudnúť 3-4 kilá ? Ako sa mám stravovať ? Prečo tak veľa vážim ?
Strašne ma desí tá váha :((
Ďakujem

Truffla

A su nejake lieky na potlacenie chuti do jedla bez predpisu ? kolko musim mat rokov na ich prevzatie?

dakuejm Annika1987 - uvidime ako to pojde.. lenze ja sa nehybem tak z coho svaly ?

Annika1987

A este poznamka k tomu "dostat jedlo von". Ak napriklad uzivas nieco na prehananie, moze sa ti v tele hromadit voda. Aj to mozu byt tie kila navyse.

Annika1987

Ak si sa predtym nejaky cas hybala, je mozne, ze ti spevneli svaly a hoci na kg mas viac, na cm mozes mat aj menej.
Jedla sa nevzdavaj, bez jedla predsa nikto dlhodobo nevydrzi, to nerob.
Skus zatial nepanikarit, lebo nie je dovod. Ak budes nadalej sportovat a neprejedat sa, nic zle sa ti nestane. Akurat sa ti upravi metabolizmus a naberies viac svalov. Tak vydrz v tom, s cim si zacala.

Truffla

No je prvda ze sa nehybem ..... uz tri tyzdne....

Mám 50 kil a mala som 48.....
miery mam take iste ako ked som mala 48 kg... ale nieco je aj vecsie trosku, 1 cm a tak

Desi ma to..... problem je v tom ze ja sa nechcem vzdat jedla takze my ostava len to vsetko... dostat von. A este som aj leniva a nechce sa mi cvicit ... proste sa neviem premoct :((

Annika1987

Truffla, ak som si dobre vsimla, ty uz dlho riesis chudnutie a priberanie, to si zabudla v prispevku napisat. Mozno mas uplne rozhaseny metabolizmus. Ak chces radu, tak uved vsetky informacie, lebo inak sa ludia budu triafat vzdy vedla a v podstate ich budes len oberat o cas. A z toho, co si napisala, ti nikto nevyvesti, co sa s tebou deje.