Ubúda mi váha

Príspevok v téme: Ubúda mi váha
Bartas

Ahoj,

zisťujem že mi ubúda z váhy aj keď si myslím že by ubúdať nemalo. v priebehu cca mesiaca mi išli dolu 3 kilogramy.
s jedálničkom nemám žiaden problém, jem všetko doradu. ráno raňajky, v robote desiata, obed, olovrant a keď prídem dom tak večera alebo aj druhá ak vydá.
zamestnanie mám sedavé, ale hýbem sa. cyklistika a pridal som si k nej aj činku.
z odkazu na vypočítanie BMI mi povedalo, že mám 21 kg podváhu.
na 26 rokov mám 62 kg. čo som si všimol tak moja statická váha je 65, ktorá sa držý ako kliešť. ani ubrať ani pribrať. len teraz ma to zarazilo že som takto klesol.
celkovo sa cítim v pohode po fyzickej stránke, žiadna únava ani nič podobné. spánok mám tak 7-8 hodín, snívajú sa mi sny.
užívam len tabletky, cavinton 50mg 1-0-0 a lucetam 400mg 1-0-0.
mohol by byť problém aj v tabletkách ? užívam ich 4 roky s tým že dávka sa menila z 1200 lucetam. ale pochybbujem.
ešte ma napadlo že som nejakú dobu nebol v pohode po psichyckej stránke. trcha tlak v robote, nový vzťah.
ako som písal tak jem všetko doradu. zelenina, ovocie, syry, kuracie maso, občas rybu, celozrnné veci.
nechápem tomu prečo sa takto deje.
ďakujem za brainstorming

Bartas

no. prebehli nejaké vyšetrenia. zdravý ako buk, len nejaká hladina volačoho zo štítnej je znížená nie moc www.zdravie.sk a že to je v poriadku.
tak ešte skúšam pivné kvasinky na odporúčanie pani doktorky.

dnes som sa vážil a ukazovalo 65. ale to som ešte najedený z práce prišiel. ráno bude múdrejšie večerného váženia ;-)

Bartas

bianca1236 ešte som nebol. napíšem sem ako som dopadol. v pondelok ale to asi len objednanie bude alebo také niečo

doubledog

na to nie som odbornik, len ma to tak napadlo, ci nahodou problem ektomorfov neni v tom, ze vela zivin proste nespracovane vyseru :)

simka111

ja som tiež dost chuda, a jem aj veľke porcie... mala som to pochuťkove droždie, mne velmi chutilo ale ani som z neho nepribrala,, no nie kazdy pribera z toho z čoho ten druhy..ťakže treba vyskušať :)

Bartas

BMI

typujem že aupair. ale v podstate je to jedno. viac jedla do seba natlač. jedlo sú energia a energia je práca.

doubledog

to je reálne nevstrebávať živiny ? by imho malo nejaký vedľajší príznak, alebo prejavilo by sa to volačím, možno sa mýlim.

doubledog

ano, ja to mam podobne.
musis skusit zvysit prijem zivin, ak to nezaberie, tak mas zjavne problem so vstrebavanim zivin.

BMI

no od rana od 7 ako vstanem furt nieco robim .. upratujem varim idem nakupit potom mam 3 hodiny volna a potom zase idem dat jest a stale beham hore a dole .. a potom od siestej som uz v izbe.. veceriam o 5 vecer a potom az rano