Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysne Hagy - ocne oddelenie

Liduska 1

prosím kde by som mohla isť na liečenie s očami degenerácia očí podmienená vekom,lavé oko odpísané,chcem zachrániť pravé oko,mám suchú formu.Na lavom oku našli jazvu po úraze dopomohlo to k oslepnutiu. Ďakujem prosím odpíšte mi na moj mail

joni_

ahoj Janka, dik za rady, vcera sme tam boli, dole pri vratnici je obchod s potravinami a drogerkou, co som si vsimla, no a ustav je teda poriadne bludisko, informatorka nas navigovala na ocne oddelenie a ked sme tam dosli, tak uz som nevedela ako naspat :D ocna ambulancia je priamo na oddeleni. Zatial si ma tam nenechali, ale priroda a pocasie tam bolo tak nadherne, ze by ma veru nemuseli dvakrat prehovarat :)

joni_

jasne, vsetko sa meni, vo stvrtok si to tam trochu okuknem, ak by ma nahodou chceli pozvat aj na hospitalizaciu, moc sa mi tam nechce, ale vydrzim, hlavne nech mi na oci pomozu

jaanna

spolocne soc. zariadenia,tam,kde som chodila ja -izby 2- 3 postelove...Mozno ocme je po rekonstrukcii...,lebo niektore odd. vtedy upravovali.

joni_

aha, nieco podobne ako ked som bola v Piestanoch v Reumatickom ustave. Tam sme tiez nemuseli byt v pyzame, ale napr. v teplakoch, nejakom domacom obleceni, a poobede sme mohli ist von
a kupleka a WC-ko je na izbe ci spolocne? a kolko tak ludi je na jednej izbe?

jaanna

tam je bufet,posta,pri hlavnom vchode do arealu -dobre zasobene potravny...aj s drogeriou ,masiarstvom a zeleninou.Cez den v civilnom obleceni,ked mas volny pohybovy rezim,do jedalne primerane oblecenie-tiez na vychadzky-obuv a oblecenie...

joni_

dik, tak hlavne najst vchod a potom ma uz usmernia :-) mala by som ist na konzultaciu k MUDr. Porubskej, som z toho trochu nervozna co mi tam povedia, mozno tam budem aj lezat
a inak ked ide o hospitalizaciu, treba si brat so sebou uplne vsetko, ci je tam nejaky obchod, zakladna drogeria a potraviny, alebo tak nejak?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysne Hagy - ocne oddelenie - Fórum - ZDRAVIE.sk