Cena intráku...?

Príspevok v téme: Cena intráku...?
ValériaEEE

Ahojte, chcem odkúpiť miesto na intráku od jednej dievčiny a ona sa pýta koľko som ochotná dať za toto miesto. Nemám šajnu koľko a preto sa pýtam, či s tým máte skúsenosti? Nechcem totiť ponúknuť príliš málo, aby si nevybrala dakoho iného a ani príliš veľa aby som neoklamala sama seba. Dik za radu :-)

ValériaEEE

Je to v Bratislave, na internáte Družba. A na mesiac sa tam platí bežne okolo 63 eur, čiže 250 eur mi príde dosť.

fufko

No dosť podstatné je, že či je to v Bratislave, alebo v Hornej Dolnej. Ja by som dal okolo 1,5 násobok mesačnej platby..

ValériaEEE

Áno, presne tak som to myslela, že jednorázová splátka, akože "za ochotu" :-) Ale príde mi to dosť veľa, aj na to že by som to mala zaplatiť len jeden krát. Takže som jej rovno povedala že to nie som ochotná zaplatiť.

sweater

mam pocit ze zakladatelka to myslela tak, ze to ma byt jednorazova platba, akoze jej prenecha miesto na intraku, ktore by inak nedostala :)

system

250 € ale ako to myslela ? mozno to myslela na cely semester ? alebo ako ? lebo mesacne za intrak 250 € to by som si skor platil sam garzonku :D