Dnes je den D, prestavam fajcit

talentmania

:(:(:(:(:(:(:(0( Ja som nato uplne zabudla to je uz ako moj ritual.Rano kava a cigaretka na balkone:(No a teraz co.Vravi sa ze nieje nic lahsie ako prestat fajcit uz som to skusala milion krat:)No nemam ani slov povedat si ze prestanem od zajtra to nema ani vyznam vsak?
Tak bibisa mas u mna cerveny bodik len tak dalej a ja sa budem pokusat to naozaj ukoncit.Lenze chciet nestaci asi u mna:(

User_37597

dobre rano sa praje..sorry ale vcera som nenapisala vecer lebo doma net nemam,nepotrebujem ked som v robote 9 hodin na nom.no a vcerajsok uspesne za mnou bez cigarety :)
ale je to take cudne a vcera som sa niekolko krat nad sebou zasmiala lebo som varila a tak som si povedala no kym budu zemiaky hotove si idem zapalit.a hned na to som si uvedomila ze ved nefajcim tak kam sa pre boha hrabem :D
ale pohodicka.vcera som sedela na terase z mamou a ta fajcila kazdych 15 minut-odolala som.kamos ma volal na"cigu" odolala som.a ze bolo tych prilezitosti :) ja som fakt pevne rozhodnuta a ziadne zalozne plany si nemusim robit.. snad budem zivim prikladom pre fajciarov ze da sa prestat aj bez toho aby ste niekomu dali peniaze a on vam vsugeroval do hlavy ze "toto" vam ppomoze a zbavy vas zavislosti :D

lost

alebo, ak raz yvhrajem loto, tak spravim nasledovny test

za kazdy den co nebudete pit/fajcit vam dam 1 euro

avsak kazdy den toto navysim o dalsie 1 euro

czie den1 = 1eur den2= 2 eur den 365=365eur, tj rok bez cigariet/alkoholu by ste mali kazdy den 366eur a bavysovalo by sa to

ALE

akonahle to porusite koniec.. zacina sa od nuly :) (alebo rovno totalne prestane, ale od nuly by to bolo asi lepsie, mali by ste c ostratit 2x po sebe)

trufli by ste si na to? :)

lost

vas by som zobral na opusteny ostrov :P

povedzme 1/2 rocnu dovolenku :D

a pozoroval co by ste robili bez alkoholu/cigariet/pocitacov :D:D:D

Deria

no, aby to neposobilo sarkasticky, co som napisala, tak dokladam, ze na protialkoholickom lieceni to robia vraj podobne s alkoholom. dobre sa mi radi...s cigaretou v ruke....nazdravie!