Dnes je den D, prestavam fajcit

lost

ak to pode posledny den D tak preco nie :)

hlavne odolat pokuseniu..

ale naplanoval by som si plan B.

v pripade ak by nastala taka neskutocna psychicka situacia, ze clovek uz nevladze a zapali si..

ale netusim co by ten plan B mal byt, asi nieco co absolutne garantovane odvedie pozornost od zapalenia si :)

silna vola je OK, ale spoliehat sa len na nu nie je uplna tutovka, jedine ak si tam da clovek Plan B, respektive "pripomienku" na "obnovenie/refresh" pevnej vole :)

kazdopadne, napis zajtra vecer (uplne tesne pred spankom idealne) ;) ci si presla den uspesne :)

andrejka89

ahoj bibisa....presne tak..aj ja som sa rozhodla, ze po 4 rokoch dnes prestavam.posledne dni som sa pristihla pri tom, ze vyfajcim aj 2 krabicky denne....to uz nie...koncim!!!drzim palce

User_37597

jasne..,niesom nazoru ze postupne..blbost ak niekto v skutku chces skoncit skonci hned naraz,z minuty na minutu.na co by mi bolo vas klamat ze nefajcim keby som fajcila?na nic.dnes som sa este cigy nedotkla.kupila som si slnecnicove semiacka miesto toho a 86% horku cokoladku ;P ale neplanujem to hned zjest..som fakt zvedava..o tyzden by som rada zacala uz behat..uvidim no zajtra isto podam hlasenie :D

sway.

bibisa ides nekompromisne? Koncis zo dna na den? Uz si nikdy v zivote nezapalis?
Ak hej,budes velka inspiracia.
Ja koncim po 3 mesiacoch intenzivneho fajcenia a mam problem sa udrzat :-D