Dnes je den D, prestavam fajcit

hviezda01

drzim palce..:-)..ja som prestavala tiez tak viac krat,a viackrat som zacala...ale teraz uz nefajcim niekolko rokov a poviem ti,ze mi vadi uz aj ked niekto fajci pri mne..:-)...len tak dalej...:-)urcite to dokazes...:-)

User_37597

pozrite vsetci co ste pisali a chystate sa napisat.
som silna osoba a nikto z vas ma tu nezlomi.nezlomi ma ani rodina ktora doma fajci ani kolegovia kt fajcia.proste nikto..uz som dlho rozhodnuta prestat.ja to zvladnem.nepisala som sem tuto temu aby ma vsetci podporili.ale chcela som ukazat aj ludom kt ma nepoznaju ze to dokazem.fajcila som vyse 5 rokov a pred dvomi rokmi som sa nahnevala a po troch tyzdnoch zacala lebo partner vtedy fajcil napriek tomu ze sme sa dohodli.iba raz spravim chybu....ale dakujem za podporu ;)

sway.

bibisa ake mas zazemie?Fajcia ludia z tvojho okololia? Ak nie je motivacia dostatocne silna,zapalis si.Musis byt tvrda a nekompromisna aspon prvy mesiac :-)Drz sa.
Ja som to tiez par dni do zadu stopla ;-)

User_37597

ludska hlupost je nevyspytatelna ;) polka ludi na fore si sem chodia kompenzovat svoje nedostatky na ludoch kt si snazia nieco dosiahnut..je to trapne a ubohe :)

User_37597

dakujem vseckym :)
talentmania zajtra ta tu teda cakam..som zvedava..inak povedala by som ze je to viac nez lahke..staci jeden den.,,,ked vydrzis jeden,vydrzis aj druhy a potom to uz bude ok.. :)

alibi

drzim palce! fajcenie je nechutny zlozvyk
ja som prestala minuly tyzden jest sladkosti a blbosti a mam zo seba o milion percent lepsi pocit..ked nieco naozaj chces vzdy to dosiahnes!

talentmania

Booooze aj ja chcem ta moja sprosta hlava a nevola:D(No zeby som zacala aj ja.No ale este dake mam tak tie uz asi miniem dneska tak co od zajtra skusim?To je to ze keby ze chcem hnet tak zahodim aj tieto co este mam je to hnusna droga nezacinajte s tym nikdy ja som bola na tom tak ze sa mi vzdy dalo v pohode prestat a zrazu som uz zavislacka:(Bibisa skusim to ale tak od zajtra musim sa nato pripravit:(Zajtra sa ozvem teda OK?