PMS ma dnes skoro znicila...

Príspevok v téme: PMS ma dnes skoro znicila...
mimula

uff tak to bolo rano, neskutocne tri hodiny v takych bolestiach a krcoch, ake som v zivote nemala a nezazila. Plakala som od bolesti, stonala, nadavala. Nevedela som ci sa mam postavit, sadnut alebo lahnut. Pot mi vychadzal po tvari, a mne sa tocila takmer cela zemegula, co nevravim o pocite kedy vam ide roztrhnut snad celu panvu od krcov a bolesti, plus pocit na vracanie, plus stolica. Ano toto som dnes rano prezivala, a az teraz konecne na chvilku bolest ustupila. Dala som si ibuprofen nic, zensky cajik nic, az nakoniec blby liek proti chripke a nachladnutiu pomohol. Fakt som taketo nieco nezazila. Bolesti ako pri porode, boze! Baby ako to riesite ale fakt? lebo posledne obdobie to je neskutocne, co predtym som bolesti ani nemavala. Dnessom fakt myslela ze ma zoberie pohotovost..nastastie, preslo kusok.

mimula

vsak uz som sa bala ze odpadnem a bola som sama v byte, strastne stavy som mala, nevedela som co robit. Uz to bolo len tak tak. Hmm uz musim skocit k lekarovi, fu veru, no najprv neakeho najprv najst tuna.:(

Lulu2011

hm, poznam, som mala take bolesti, ze som myslela, ze mam nejaky kruty zapal, ked som dostala menstruaciu razom bolo vsetko preč, nechapem :( týžden pred nou ma velmi bolelo podbrusko a menstruaciu som dostala o týžden skor

Heatherka

chod za gynekologom, moze to byt aj endometrioza.alebo hormonalna nerovnovaha.

ja som mala take stavy, ale ja som aj odpadla a som si povedala, ze staci. jedine lekar ti moze v tomto pomoct a predpisat lieky, ktore ti pomozu.

inko.

presne včera som sa bavila s kamoškou o tomto... ona teraz praxuje v lekárni a keď jej pri pms ani dva ibalginy nezabrali, jej vedúca lekárnička jej povedala aby vypila jeden Urinal..čo sa používa pri prechladnutí a problémami s mechúrom... a vraj jej to veľmi rýchlo zabralo...takže nabudúce to vyskúšame :))

jankaaaaaaaa

mne sa stalo tiez to iste raz. zabrali mi az tabletky ked som ich zjedla asi 4. skus zajst za gynekologom, mozno si prechladla alebo mas nejaky zapal