Revalid kapsule - máte dobré či zlé skúsenosti?

lisadievka

dievcata je naozaj taky dobry ako sa pise? padaju mi vlasy hormony mam v poriadku zdravotne problemy nemam krvny obraaz tak isto... po byte mam same moje vlasy a uz sa ich bojim aj umyvat... pantenol ani biosil nezabrali... revalid je asi moja posledna nadej...

september9

ahojte tiez musim velmi pochvalit revalid kupila som si 120 kapsul lebo vzdy na jesen mi zacnu neskutocne padat vlasy . beriem 3 denne s jedlom a rastu mi aj nove male vlasky :) som strasne spokojna a odporucam

revalidskusenost

ja som si ho prednedávnom kupila a je fakt fantasticky uz mi nevypadne ani vlas.... naozaj asi najlepsi liek na vlasy ktory je bez predpisu... aj sampon a kondicioner maju skvely :)

denisaf

ja si ho idem teraz znova nasadit pretoze som nic lepsie na vlasy nikdy neuzivala... mala som obdoie kedy mi priserne padali vlasy a nerastli mi vobec nove ale akonahle zacnem brat tieto tabletky kvalita vlasov je 100 a 1 :) uzasne :)

bee_1

Je velmi dobrý co sa tyka dlhodobjesich vysledkov ale ak chces naopak rychle vysledky tak na to nie ale myslim ze je lepsie pockat a potom sa dlho tesit z krasnych vlasov, odporucam objednat z pilulky, co som takto pozerala ho tam maju njalacnejsie, konkretne na -odkaz odstránený-
som ho objednala ja

adus24

len tie najlepsie.. v semptembri mi neskutocne padali vlasy... bolo to az neunosne co som ich mala po byte ked som si rukami presla po vlasoch ostavali mi tam doslova pramene... az ked som si kupila revalid a zacala ho uzivat cca po mesiaci mi nevypadne ani vlas...robim si teraz tu trojmesacnu kuru a zacali mi normalne rast nove vlasy... mne teda zabral expresne rychlo... a ano je tazky na zaludok treba ho jest po jedle...nie nalacno...

ANGEL-DEMON

andy..asi preto ze ich treba jest po jedle, tak ako kazdy liek..lebo REVALID je liek a nie iba vyživovy doplnok..
akoze ja ked som brala intenzivnu kuru 2-2-2 prvy mesiac tiez som mala neprijemne pocity na zaludku aj ked som po jedle brala,...ale nebolo to take strasne ze by sa to nedalo zniesť... citlivejsi ludia to mozno horsie znasaju...
potom som uz len 1-0-1 brala a v pohode...

Andy72

Ahojte mne tiez bolo z Revalidu zle. Asi kvoli tomu zelezu som si myslela. Ale blbost. Mne bolo zle z tych umelinovych kapsuli. Odkedy si trikrat denne tu kapsulu vysypem do caju tak ten caj mozem aj nalacno.ale to ja bezne mavam ze neznasam tie kapsule. To akoby ste jedli umelu hmotu so zelatinou fuj.

Eva11111

Revalid je velmi dobry, mne velmi pomohol. Jeho ucinok sa prejavi asi tak po pol roku a mne vydrzal cca 2 roky. Vybrala som dva baliky. Jeho ucinok je taky, ze po pol roku Vam zacnu rast malinke vlasy a dorastu Vam cca za rok, rok a pol. Na zahustenie aj spevnenie vlasov je ozaj dobry len treba byt trpezlivou. Pre informaciu, ja mam extra jemne vlasy, prirodzene mi narastu len po plecia, no po vybrati revalidu mi narastli az pod prsia..