Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Revalid kapsule - máte dobré či zlé skúsenosti?

bee_1

Je velmi dobrý co sa tyka dlhodobjesich vysledkov ale ak chces naopak rychle vysledky tak na to nie ale myslim ze je lepsie pockat a potom sa dlho tesit z krasnych vlasov, odporucam objednat z pilulky, co som takto pozerala ho tam maju njalacnejsie, konkretne na www.zlavovy-kod.sk
som ho objednala ja

adus24

len tie najlepsie.. v semptembri mi neskutocne padali vlasy... bolo to az neunosne co som ich mala po byte ked som si rukami presla po vlasoch ostavali mi tam doslova pramene... az ked som si kupila revalid a zacala ho uzivat cca po mesiaci mi nevypadne ani vlas...robim si teraz tu trojmesacnu kuru a zacali mi normalne rast nove vlasy... mne teda zabral expresne rychlo... a ano je tazky na zaludok treba ho jest po jedle...nie nalacno...

ANGEL-DEMON

andy..asi preto ze ich treba jest po jedle, tak ako kazdy liek..lebo REVALID je liek a nie iba vyživovy doplnok..
akoze ja ked som brala intenzivnu kuru 2-2-2 prvy mesiac tiez som mala neprijemne pocity na zaludku aj ked som po jedle brala,...ale nebolo to take strasne ze by sa to nedalo zniesť... citlivejsi ludia to mozno horsie znasaju...
potom som uz len 1-0-1 brala a v pohode...

Andy72

Ahojte mne tiez bolo z Revalidu zle. Asi kvoli tomu zelezu som si myslela. Ale blbost. Mne bolo zle z tych umelinovych kapsuli. Odkedy si trikrat denne tu kapsulu vysypem do caju tak ten caj mozem aj nalacno.ale to ja bezne mavam ze neznasam tie kapsule. To akoby ste jedli umelu hmotu so zelatinou fuj.

Eva11111

Revalid je velmi dobry, mne velmi pomohol. Jeho ucinok sa prejavi asi tak po pol roku a mne vydrzal cca 2 roky. Vybrala som dva baliky. Jeho ucinok je taky, ze po pol roku Vam zacnu rast malinke vlasy a dorastu Vam cca za rok, rok a pol. Na zahustenie aj spevnenie vlasov je ozaj dobry len treba byt trpezlivou. Pre informaciu, ja mam extra jemne vlasy, prirodzene mi narastu len po plecia, no po vybrati revalidu mi narastli az pod prsia..

Zaran

Ja ho beriem od novembra a pomohol,na začiatku veľmi,teraz je to také......už nejaké výrazné zmeny neregistrujem a koľkokrát sa mi stalo že som ho zobrala len tak na lačno a vôbec mi zle nebolo,nevracala som nič,ani náznak ale samozrajme u káždého je to iné no.

harmancek

mne pomohol prestali mi tak vypadávať vlasy a som aj cítila, že sú také silnejšie ale bývalo mi z neho nevolno tak som ho prestala brať

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Revalid kapsule - máte dobré či zlé skúsenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk