Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prekrucanie slov

Príspevok v téme: Prekrucanie slov
mladucha

fakt v niektorych veciach som uplne blba.zacnem rozoberat druhych a nakoniec z toho vyjde,ze som trepala blbosti.ide o to,ze som si myslela,ked som sa rozpravala so svagrom ze on si mysli,ze jeho manzelka ho podvadza.to som si myslela ze o tom vravi a povedala som to jeho manzelke a nakoniec zistim,ze on to vobec nevravel,ze on si to vobec nemysli,teda skor ze sa nad tym nezamysla.cele som to prekrutila,tak nakoniec som sa ospravedlnila jeho manzelke ze som to cele prekrutila,nno co si moze take omne pomysliet?ze som pekne hlupa :-(otras.stalo sa aj vam take nieco?ze ste prekrutili nejaku vec a vysla na pravdu von?dakujem

mladucha

to je jedno ako to bolo napisane,hlavne je ze to vsetci pochopili :-)a je super ze som pobavila ludi,ved je zdrave sa smiat :-D a nechytaj ma za slovicka,kazde slovicko ma svoj vyznam.....

tpch

mladucha, tvoje inteligentne otazky ohladne "napustenia" su nezabudnutelne...
a fakt sme sa na tebe pobavili. No co, aj zvieratka si zasluzia zit...

xy:)

myslim si, ze im to nepride take trapne, ako tebe samotnej. a hlavne, nesvedci proti chlapovi, lebo to aj tak bude vsetko popierat a zla budes ty :D

mladucha

no to mam,ale vzdycky si toto poviem,a prejde nejaky rok a zabudnem na to a namocim sa do podobnej situacie.boze je to asi tym,ze som zenske pohlavie.do vsetkeho sa starame....samo nehadzem vsetky zeny do jedneho vreca,ale vecsina zien su rovnake.ja len dufam,ze su normalni a zoberu tak nejak,ale citim sa za to hrozne.dufam,ze mam myslenie v poriadku,lebo naozaj som to pochopila zo stranky ze sa boji toho ze jeho zena ho podvadza ako z tej stranky ze sa nad tym nezamysla.hmmmmmmmmm

xy:)

v zasade pchanie sa do cudzich zalezitosti nikdy neprinesie nic dobre.. ale pokial si sa ospravedlnila, malo by to byt ok, ak su normalni, aspon mas poucenie do buducna.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prekrucanie slov - Fórum - ZDRAVIE.sk