Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing

julika311031

ja som si ho musela nechat zarast... tiez som ten piercing dala len do polovice dierky.dalej to neslo.dala som si ho prepichnut u pirserky ale musela mi to zle prepichnut lebo som mala od zaciatku stym problemy,nemohla som ho z nosa vytiahnut a naspet to strasne bolelo

bibisa

ja mam uz asi 3 tyzdne v ustach...samotne prepichnutie neboli..ale potom ako ti to napuchne to neni prijemne...dva si na kasickach,potom ok.nic strasne.nelutujem to a neni to ani nejak extra neprakticke..treba si len vhodne dlhu tycku kupit...ja som mala po prepichnuti 19mm a uz o tyzden som si dala 16.teraz mam 12,7mm a aj to mi vytrca takze si ide kupit 10mm.prepichnutie+sperk okolo 30eur stoji

akcul

moje spoluziacky maju v jazyku, mne osobne sa to moc nepaci ..hovorili ze nemali problem jazyk ti len trosku napuchne a par dni budes asi len cez slamku pit alebo tekute papat aby ti to odpuchlo..inak problem nemali jedlo sa nezachytava to si len musis zvyknut ..len jedna spoluziacka zvykla prehltnut gulicku z piercingu ale asi to mala slabo utesnene :) a hovorili ze to ani nebolelo len ti strpne jazyk..vela stastia :)

Pearcing

Akcul dakujem :) a nema dakto pearcing na jazyku ?? to sa mi hrozne paci ale neviem ci to velmi boli a ci to nie je nebezpecne pri jedeni alebo tak hm?? :)

akcul

a este ze men sa to nezapalilo len jeden den mi to hnisal som si do vydenzifikovala a na druhy bolo odbre ale to len preto ze ta ihla..pirser ti to spravi super :)

akcul

Pearcing: bolet neboli..ked ti to spravi pirser tak podla mna v pohode mne to robila kamoska s nenahriatou ihlou na sitie :D a tiez to nebolelo ..mne asi nezachytaval do vlasov za 2roky sa mi zachytil len raz ked som si vyzliekala tricko to si len musis dat pozor pritom inak v pohode :) neboj je to pekne

Pearcing

ahojte aj ja by som chcela velmi pearcing do nosa ale neviem, nezachytava sa to do vlasov ? neboli to velmi ? nezapali sa to po dierke ?

akcul

ahoj ja mam som mala piercing od 13 v 15tich som ho vybrala teraz mam 18 a dierku stale vidno ale piercing sa mi zmesti len do polky..takze to asi zo spodnu nosa zarastlo..nevidno to tak strasne ked si das make up je to v pohode :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing - Fórum - ZDRAVIE.sk