Zmizol tu niekomu po vybrati mandli zapach z ust?

Rene1337

Zapach z ust je sposobeny zlym a nefungujucim travenim. V hlupom priklade je to ako ked date pod koberec nieco zapachajuce problem tam stale je mandle mozu sposobovat takztiez zapach. Ale osobne by som sa sustredil na travenie podla stolice je spoznat ako funguje travenie, helikobakter a ine infekcie mozu sposobovat zapach. Vylucil gastroentrologom mozne problemy ako je laktozovy a iny deficit, vylucil mliecne lepok nasadil masivnejsie probiotika,prebiotika psylium a odsledoval ci sa nieco zmeni k lepsiemu slinovym testom to je olizat si ruku pockat kym sliny zaschnu a ci to zapacha neprirodzene az hnijuco.
Treba naozaj vylucit ale gastro vysetrenim mozne rizika ako som uz spomenul.

mjanik

oman-zápach je spôsobený špatne pracujúcim žalúdkom.V akupunktúre hovoríme,že je prehriaty.Treba upraviť trávenie a problém zmizne

Omen

Vybratie mandli v celkovej anezteze neboli,az potom a to 2 tyzdne!Schudla som 3kg kedze jest bolo mucenie.Robili sa mi tam capy,kt.som si vyberala a chrozne smrdeli.Tak som si myslela ze po vybrati mandli moj zapach z ust zmizne,nezmizol!Vsetci moji znami co maju vybrate mandle nikdy zapach z ust nemaliTakze kde moze byt problem?Netusim....zufalost...

lea332

Ja mam zapach z ust alebo skor to ide z hrdla. A to mam uz pol roka po vybere mandli. Preco citim aj tak zapach z hrdla? Moze mi tam este nieco hnisat?

LMarika

Mne zvyklo smrdiet v ustach, ked som mala kopu kazov. Sice som chodila na prehliadky, ale lacny zuba r nikdy ziadne kazy nenasiel, potom som prestupila k tomu uplne najdrahsiemu bratislavskemu, urobil sa rontgen, kazy sa nasli, opravili a zmizla dlhorocna bolest, aj zapach z ust. Mandle vybrate nemam.

adawe

Jamam vybrate mandle rok a zapach zmizol.kedže nemam uz hnisave capy ,urcite treba vybrať,lebo ten zapach je otrasný a ked mas hnis,tak to znamena,že mas zapal v tele a možeš mať neskor problem so srdcom

Denie2222

Ahojte mne vyberali mandle 1.3.2013 v celkovej anesteze, ja som prekonala infekčnú mononukleozu a na mandliach som mala strasne velke diery som ich mala rozbrazdene a ukladali sa mi tam tie hnisave čapy.Zacali mi rapidne vypadavat vlasy a vsetky vysledky boli ok. teraz este bojujem s bolestami, ktore su stale horsie a horsie hlavne po jedle, vcera mi dokonca puklo nieco a zacalo krvacat no dala som si na to rychlo lad a prestalo to. dufam uz teraz ze bude stale lepsie a lepsie a ze mi zmizne aj zapach z ust a ze mi prestanu padat aj vlasy :-) nebojte sa toho vyberu mandli .. potom je to kus na nevydrzanie ale je v nas viac sil ako si viete predstavit :)

whatever

tonsilolity /mandlove kamene/. Su to zvysky jedla, hlienov, odumrete bunky tkaniv a obsahuju mnozstvo bakterii...

hmmmmmmmmmmm

to urcite nie su mandlove kamene,zrejme ide o hnisave capy. ide o infekciu, bakteria je v mandlovom tkanive, tazko sa preliecuje a moze sa zaniest aj do tela,napr do criev.v takomto pripade sa urcite odporuca odstranenie mandli, ved pri tom mesacnom vyberani-ako tu bolo spomenute- tych hnisavych capov sa predsa neodstranuje pricina ,len dosledok.

Lulu2011

whater - ked ta uspia velmi rýchlo :)))

ak nemas vysoke aslo, ci ine problemy, nie je nevyhnutne ich vyberat, mne krčna povedala, ze su ludia, ktori chodia na krčne a davaju si ich raz do mesiaca vyberat, ble, po vybrati sa konecne mozem s ludmi rozpravat aj z blizska