Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmizol tu niekomu po vybrati mandli zapach z ust?

lea332

Ja mam zapach z ust alebo skor to ide z hrdla. A to mam uz pol roka po vybere mandli. Preco citim aj tak zapach z hrdla? Moze mi tam este nieco hnisat?

LMarika

Mne zvyklo smrdiet v ustach, ked som mala kopu kazov. Sice som chodila na prehliadky, ale lacny zuba r nikdy ziadne kazy nenasiel, potom som prestupila k tomu uplne najdrahsiemu bratislavskemu, urobil sa rontgen, kazy sa nasli, opravili a zmizla dlhorocna bolest, aj zapach z ust. Mandle vybrate nemam.

adawe

Jamam vybrate mandle rok a zapach zmizol.kedže nemam uz hnisave capy ,urcite treba vybrať,lebo ten zapach je otrasný a ked mas hnis,tak to znamena,že mas zapal v tele a možeš mať neskor problem so srdcom

Denie2222

Ahojte mne vyberali mandle 1.3.2013 v celkovej anesteze, ja som prekonala infekčnú mononukleozu a na mandliach som mala strasne velke diery som ich mala rozbrazdene a ukladali sa mi tam tie hnisave čapy.Zacali mi rapidne vypadavat vlasy a vsetky vysledky boli ok. teraz este bojujem s bolestami, ktore su stale horsie a horsie hlavne po jedle, vcera mi dokonca puklo nieco a zacalo krvacat no dala som si na to rychlo lad a prestalo to. dufam uz teraz ze bude stale lepsie a lepsie a ze mi zmizne aj zapach z ust a ze mi prestanu padat aj vlasy :-) nebojte sa toho vyberu mandli .. potom je to kus na nevydrzanie ale je v nas viac sil ako si viete predstavit :)

whatever

tonsilolity /mandlove kamene/. Su to zvysky jedla, hlienov, odumrete bunky tkaniv a obsahuju mnozstvo bakterii...

hmmmmmmmmmmm

to urcite nie su mandlove kamene,zrejme ide o hnisave capy. ide o infekciu, bakteria je v mandlovom tkanive, tazko sa preliecuje a moze sa zaniest aj do tela,napr do criev.v takomto pripade sa urcite odporuca odstranenie mandli, ved pri tom mesacnom vyberani-ako tu bolo spomenute- tych hnisavych capov sa predsa neodstranuje pricina ,len dosledok.

Lulu2011

whater - ked ta uspia velmi rýchlo :)))

ak nemas vysoke aslo, ci ine problemy, nie je nevyhnutne ich vyberat, mne krčna povedala, ze su ludia, ktori chodia na krčne a davaju si ich raz do mesiaca vyberat, ble, po vybrati sa konecne mozem s ludmi rozpravat aj z blizska

whatever

Ahojte, chcem sa spytat ci je nevyhnutne vybratie mandli, v pripade, ze mam na nich dierky, v ktorych sa mi ukladaju hnisave mandlove kamene?
A dalsia vec pouzivam:
WATTERPIC
www.google.com
vdaka ktoremu si ich mozem poriadne vyplachnut aj ked je to zacarovany kruh, pretoze hnisave kamene sa tvoria znovu...co s tym?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmizol tu niekomu po vybrati mandli zapach z ust? - Fórum - ZDRAVIE.sk