Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strach z choroby, smrti

Príspevok v téme: strach z choroby, smrti
lenka64

dobrý deň. Som mladá žena, študentka. Neustále žijem v strachu z toho, že mám nejakú chorobu, že zomriem a podobne.. Niekedy to vyústi až do panického záchvatu. Vždy keď mi niečo je, necítim sa dobre, tak hľadám na nete príznaky a choroby, čo by som mohla mať, aj keď som zatiaľ zdravá, dúfam. Nemôžem sa na nič sústrediť, stále na to myslím, úplne ma to pohltilo a začínajú trpieť aj moji blízki, pretože som na nich v dôsledku nervozity "zlá". Ja už neviem čo mám robiť. Nechcem ísť k psychológovi lebo by som musela určite užívať nejaké antidepresíva alebo čo a to nechcem.nepoznáte niekto nejaký "recept" ako sa toho zbaviť-??????ďakujem

blondula

smrti sa bojim aj ja,uz aj preto,ze v blizkej minulosti zomrelo par blizkych ludi :-( ale snazim sa na to nejak nemysliet,i ked niekedy sa neda,hlavne ked lezim v posteli a nemozem spat :-( ...

slnecnica@

Nechcem robiť diagnózy, lebo nie som lekár, ale vypadá to na panickú poruchu a budeš potrebovať psychoterapiu a asi aj antidepresíva.

jajka001_

no bud zmenis myslenie a zacnes sa ovladat, alebo chod k psychologovi/psychiatrovi lebo asi trpis nejakou formou uzkostnej poruchy.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strach z choroby, smrti - Fórum - ZDRAVIE.sk