Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Piskanie" v hrdle

system

no fajn tak ja som mal taky zlozvyk ze som si okusoval nechty a jedneho dna som povedal dost a prestal som s tym, to iste s fajcenim. ak mas pevnu volu tak to nieje problem. ak nie tak s tym neprestanes. moja uchilka momentalna je pukanie so zuvackou. ak s tym chcem prestan, nedam si zuvacku :D jednoduche :)

Annika1987

system, tieto zlozvyky nie su vtip, dokazu ludom otravovat zivot a treba najst sposob, ako ich prekonat. Moze niekto prispiet informaciami alebo aj vlastnymi skusenostami, ako sa to niekomu podarilo.

system

a ako ti mame pomost ? :D povec mame aby ti jednu vylepila ak ta bude pocut ze to robis :D alebo co chces od nas pocut ? :D daj si predsavzatie alebo pockaj do noveho roku potom to bude mat 2 nasobny efekt :D

Annika1987

V prvom rade si uvedom jedno - ak ti na tom skutocne zalezi, tak sa toho urcite dokazes zbavit.
Zvladnut zaciatky bude najtazsie, a to si uvedomuj uz od zaciatku a neboj sa do toho zo zaciatku vlozit viac sily a sustredenia. Nebude to trvat dlho a bude to lepsie. Poznam pripad, ked kocke pomohlo v tom, aby so zlozvykom prestalo, ze si perom nakreslila bodku na prst na ruke. Tu bodku si tam nechala s tym, ze kym ju tam ma, je na seba hrda. Pretoze kym ten zlozvyk nezopakuje, bude si ju stale obnovovat. Ako dake znamenie, ze je dobra. Neviem ti to vysvetlit. Ale je to ako taky vonkajsi znak, ktory jej dodaval sebavedomie. Demonstrovanie vlastnej sily a odhodlania navonok.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Piskanie" v hrdle - Fórum - ZDRAVIE.sk