Mudr. Zita

katata

ta mila sestricka co tak krasne bucha s dverami? :) Ta tam este je. Ja som sla potom do Piestan na gastro a svagrina chodi do Ba na nejaku sukromnu kliniku

:-))))

A ta jeho užasna setsrička???? neviem či tam je stale , ale tú radšej ani nebudem komentovať !!! proste pristup aky by ste nečakali :D

:-))))

presne to aj mne tvrdil , vraj nech si nenamyšlam a poslal ma jeho žene - stale jej dohadzuje pacientov ! Vybavila som si vyšetrenie na jednej sukromnej klinike a tam mi zistili celkom rozsiahli zapal .. takže k psychologičke som chodila mesiac "pre srandu kralikov " !!!!

katata

ani tam nechod, mojej svagrinej povedal ze nech si nevymysla, ze je anorekticka a pritom ona ma crohnovu chorobu.Keby nezmenila lekara, neviem ako by to s nou dopadlo

cokoladka898

ahoj, aj ja sa k nemu chodila. zistil mi pri GFS Helicobacter pylori nakolko som mala traviace tazkosti a nikto mi nevedel zistit z coho ich mam. Potom ma pri nejakej kontrole poslal tiez k psychologicke (jeho zene), ktora ma mimochodom dostala do peknych sra.iek. nakoniec sme ostali s maminou a sestrou na ulici ked nas vyhodil uz exotcim. takze ja s nou mam zle skusenosti. takze nastastie uz byvam v inom meste tak k nemu nemusim chodit na kontroly.

:-))))

Ahoj , no mam , je to celkom neseriozny lekar , ked som mala problemy so žaludkom tak ma stale posielal psychologicke (mimochodom to je jeho žena) , vraj je to psychickeho charakteru.. nakoniec som si vybavila vyšetrenie v inom meste ..