Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa zastaviť rast?

pišta00

Cvičením v puberte sa rast zastaviť ani spomaliť nedá... je to vymyslený blud... Rast je daný geneticky to ako keby ste povedali, že keď sa budete veľa pozerať do slnka vyblednú vám dúhovky a z hnedej si ich prefarbíte na modrú. To sú tie užitočné a na sebe overené rady 13 ročných odborníkov. Jediný spôsob ako zastaviť rast je hormonálny zásah do genetiky látkami, ktoré zastavia tvorbu rastového hormónu čo je obrovské riziko pretože už sa vám tvorba rastového hormónu nemusí nikdy znovu naštartovať čo vás môže podľa mňa z dlhodobého hladiska ohroziť na živote či už zvýšenou únavou, úbytkom svalovej hmoty a nadmernému ukladaniu tukova a nakoniec zvýšením cholesterolu a rizikom mŕtvice alebo infarktu. Našťastie sa ale takéto inhibítory rastového hormónu nedajú len tak kúpiť a ich distribúcia je zakázaná takže vykašlite sa na takéto komplexy a budte radi za to čo máte.

Milujte sa a mnozte sa

Som dievca mam 16 a vysku 187cm.... Je to topka... Uzite si svoju vysku ;) malych dievcat je viac nez dost ;)

jaa :)

Mam 15 a 163 cm...Tak by som chcela vediet ci este vyrastiem lebo som 9.a uz asi rok som nevyrastla ani o centimeter.
A cvicim..Tak ci to nebue tym.

malé jahôtka

Ja mám 15 a meriam 176cm som síce vyššia ako ostaní ale už tak neak ani nevnímam a som rada že som vyššia čí dalej tým viac pretože..chlapci sa na malé diečatá ani nepozrú lebo vidia deti..tak sa spamätajte

Prestat rást

Rast zastavíte len nedostatočným spánkom a posilovaním hlavne posilovaním rast sa sutredí na svaly a tak žijte aspon do 21 veku- muži a ženy do 18 pomaha to ja mám 13 a moja výška mi nevadí len chcem pomoct . Pripomienka poškodilo vám bi to zdraviee ale to je na vás jak je to nutné abi ste chceli pretat ráz musite začat fajčit. ale toto robte iba do 18 veku poškodia sa vám pluca a zbabrete si pluce alebo nedajbože zomriete určite som proti cigaretám !

NumLock

Nenapísal si pohlavie ani rodinnú výškovú anamnézu, takže si sa len došiel pochváliť. 170 v 13tich je slabota na chválenie. PS: veštiareň je inde.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa zastaviť rast? - Fórum - ZDRAVIE.sk