Dá sa zastaviť rast?

malé jahôtka

Ja mám 15 a meriam 176cm som síce vyššia ako ostaní ale už tak neak ani nevnímam a som rada že som vyššia čí dalej tým viac pretože..chlapci sa na malé diečatá ani nepozrú lebo vidia deti..tak sa spamätajte

Prestat rást

Rast zastavíte len nedostatočným spánkom a posilovaním hlavne posilovaním rast sa sutredí na svaly a tak žijte aspon do 21 veku- muži a ženy do 18 pomaha to ja mám 13 a moja výška mi nevadí len chcem pomoct . Pripomienka poškodilo vám bi to zdraviee ale to je na vás jak je to nutné abi ste chceli pretat ráz musite začat fajčit. ale toto robte iba do 18 veku poškodia sa vám pluca a zbabrete si pluce alebo nedajbože zomriete určite som proti cigaretám !

NumLock

Nenapísal si pohlavie ani rodinnú výškovú anamnézu, takže si sa len došiel pochváliť. 170 v 13tich je slabota na chválenie. PS: veštiareň je inde.

jajkavejka

kariiiiin nie si vobec vysoka a ak mas 16 rokov tak sa tvoj rast uz mohol zastavit, ale este ak narasties do 167cm ani vtedy nebudes vysoka, teraz si malinka ;-) a aj ja mam 15 rokov a 166 cm, je to v pohode, ale znizit sa uz neda, ale ak budes robit drepy s cinkami tak sa ti zastavi :-)

soshona

ja mam 180 a 17 r, ke´d som bola mladšia dosť ma trapilo že všade vytŕčam, ale už som si zvykla :) a aj chlapci povyrástli. Inak, nepride mi že si extra vysoka, dnes maju baby normalne okolo 165- 170 (aspoň v najšej triede). Vysoka si tabuliek nad 175 :)