Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nikomu sa nepáčim...

Príspevok v téme: Nikomu sa nepáčim...
Haniiii

Ahoj mám 18 a ešte som nikdy nemala chalana. Všetky moje rovesníčky už majú svoju prvú lásku za sebou. Možno aj druhú, tretiu, štvrtú... Mne sa chalani väčšinou vyhýbajú alebo posmievajú. Nie som štíhla ani pekná. Rozmýšľala som nad plastickou operáciou alebo aj samovraždou. Keď vidím nejaké dievča ako ide s chalanom držiac sa za ruky alebo keď si ju privinie a dá jej pusu, mám pocit že ja také niečo už nezažijem. Som z toho zúfalá a smutná. Všade počujem len o láske aká je dôležitá a pekná... Pri romantických filmoch plačem lebo ja asi také šťastie s mojim výzorom mať nebudem. Veľmi by som chcela zažiť prvú lásku...

Danda♥

Ahoj :)
pošli mi tvoju fotku :)
A netráp sa to príde ale určite sa nemeň ale troška sa mi viacej opíš ako sa správaš, ale určite sa nerob niekým iným
AKý typ chalanov sa ti páči
Máš kamošky ake?
Prečo si myslíš že si tučná?
Ak mi odpovieš veľmi rada ti pomôžem :) :) ale dokopy o tebe nič neviem ani si veľmi nič nenapísala tak..

545858

Haniiii to vôbec nie je o ksichte alebo postave. Vieš koľko som ja videla škaredých ale že fakt fest škaredých báb jak sa držia za ruky s frajermi. To ja som ešte celom pekná a nikto ma nechce.

ahojkyyy

Ja mam 24 a mam dost napadnikov uz od osmeho rocnika. Nikdy som vsak nemala vztah, pretoze love = pain. A chcem zit po VS sama a cestovat :) proste tym chcem povedat, ze su aj krajsie veci ako vztah. Mozno mat vztah nebudes a no a co? Pridu ine pekne veci :)

Chieko

Aby som sa trošku zastala slečny, možno to nebolo tak, ako to vyzerá. Stalo sa mi, že som napísala vo fóre otázku, nechala stránku v prehliadači a odbehla. Prišla návšteva, ntb nezamknutý (odvtedy mám heslo), rovno tam svietila moja otázka- tak šup do nej. Hanbila som sa ako pes, admin si musel myslieť, že mám ťažkú formu schzofrénie :)

system

ja vidim tolko (prepac za to slovo) skaredych zien co sa drzia za ruky s niekym ze sa normalne cudujem preco su niektore pekne free. odpoved je jednoducha: asi preto, ze vkuse fnukaju ake su "nedokonale". nejaka slavna osoba sa vyjadrila ze skarede zeny neexistuju, su len take, ktore sa nevedia upravit.

prestan sa lutovat, netlac sa do nicoho na silu, bud normalna, spolocenska a komunikativna a isto sa nateba nalepi tvoja polovica ;)

---- a to iste plati aj u muzov. tolko trkvasov ktori mi nepridu absolutne nicim vynimocny ani zaujimavi a su stastne zadani, cudujem sa ze ja som stale free (asi moja chyba i ked mna vsetci beru stale len za dobreho kamosa) :D

nic to vela stastia a hlavu hore :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nikomu sa nepáčim... - Fórum - ZDRAVIE.sk