Nikomu sa nepáčim...

Príspevok v téme: Nikomu sa nepáčim...
Haniiii

Ahoj mám 18 a ešte som nikdy nemala chalana. Všetky moje rovesníčky už majú svoju prvú lásku za sebou. Možno aj druhú, tretiu, štvrtú... Mne sa chalani väčšinou vyhýbajú alebo posmievajú. Nie som štíhla ani pekná. Rozmýšľala som nad plastickou operáciou alebo aj samovraždou. Keď vidím nejaké dievča ako ide s chalanom držiac sa za ruky alebo keď si ju privinie a dá jej pusu, mám pocit že ja také niečo už nezažijem. Som z toho zúfalá a smutná. Všade počujem len o láske aká je dôležitá a pekná... Pri romantických filmoch plačem lebo ja asi také šťastie s mojim výzorom mať nebudem. Veľmi by som chcela zažiť prvú lásku...

User_37597

Jooe Ker no vsak kukni kolko tem akurat koluje a kukni jej ip adresu..vsade sa pyta ine veci a totalne somariny pod zakazdym inym nickom... boze ako sa velmi nudia tie deti :D

Jooe Ker

..a vazne !!!!! no vdaka ti bibisa som si to nevsimla ked ja nejak nesledujem IP mne ti je to fuk ........ja proste len odpisujem ........... haaaaa do slaka

User_37597

ja naozaj nepochopim preco je niekto tak sporosty ze zalozi temu s tym ze je spatny pod jednym nickom a pod druhym nickom sa robi ze niekto tomu zakladatelovy nadava.BOZE VY TRUBKY UZ TO POCHOPTE ZE TO VIDIME PODLA IP ADRESI ZE STE JEDNA A TA ISTA OSOBA!!!!!!!

Jooe Ker

??anonym-us to tak nemyslel ......ved mas len 18 naco ti je chlap neboj neskor si ich uzijes az az ...... kukaj aky su 15:36 protivny

jojaaa

Haniiii....najprv sa zahlad do zrkadla a opakuj si do oci "lubim sa/ta" a dovolujem aby som bola lubena!!! o sedem dni sa stane zazrak!!! Vela lasky!
Ps. ako sa ma do teba niekto zalubit, ked sa nelubis sama? Zacni sa lubit za to i ono! Vela, vela lasky!!!

jingles

tak si všimni že su spolu ludia o ktorých by si si nikdy nemyslela že budú spolu bo on je taky ona onaka každý sme nejaký na každom je niečo krásne u jedneho je to vnutro u druhého vonkajšok a tak si musis vyberať aj ty a tak si ta bude vyberat aj "tvoj" chalan a ked si krásna vnútri tak si ťa len do postele nevezme si ťa ukradne už navždy a nikomu nedá ;) a ešte jedna poznamočka že sa tebe niečo nepáči neznamená to že sa to nepáči niekomu inému :p a "decka" su v určitom veku fakt ešte deti aj ked sa hrajú na dospelých a až časom pochopia že vzťah je o niečom inom len sa mať s kým predvádzať