Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reklamácia kozmetiky/špirály

Príspevok v téme: Reklamácia kozmetiky/špirály
katuša

Dobrý deň, kúpila som si vodeodolnú špirálu, no pri najmenšom kontakte s vodou sa rozmaže. Dala by sa takáto kozmetika reklamovať, prípadne vymeniť za iný tovar? Už viackrát sa mi stalo, že som niečo vyhodila do koša, lebo to nesplnalo svoj účel, už ma to nebaví, lebo je to tovar ako každý iný a sú to zbytočne vyhodené peniaze. Ako to riešite vy, skúšali ste už reklamovať akúkolvek kozmetiku?

danielaaa

jasne ze to nezreklamujes, co si, ked mal normalnu konzistenciu a nepokazil sa zlym skladovanim, iba nesadol tvojej pleti nie je dovod na reklamaciu

M 25

nie, krém sa reklamovať nedá, v normálnych drogérkach nič takéto vracať nemôžeš..

(v amway to môžeš vrátiť do 3mes a majú výborné krémy práve na citlivú pleť)

313

nie,nebol prave urceny na citlivu,obycajny chemicky krem..no zrejme to,ze mi nesedi,nie je dovod na reklamaciu,ine by bolo keby bol napr.pokazeny,smrdel a pod.takze asi nic s tym nenarobim :/

313

neviete,ake su moznosti,pokial by som potrebovala reklamovat krem?? bol hodne drahy a po pouziti som citila svrbenie a celkovo neprijemny pocit.plet mi len vysusil a sposobil mierne scervenanie.od takeho draheho kremu by som to necakala.je sice pravda,ze mam dost citlivu plet.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.