Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale to svrbi

Príspevok v téme: Stale to svrbi
Canesten

ahojte minule som si pytala radu co pomaha na mykózu intimnych partii a radili ste mi canesten .. chcela by som sa spytat ze preco mi to nepomaha neviem preco stale ma tam dole svrbi :( chcela som sa toho zbavit a nakoniec nic :( po par dnoch pouzitia ma to svrbi stale..pouzivam aj krem stale, hoci nesvrbi to jak predtym je to ovela menej ale aj tak ma to stve. a este je mi cudne zle moze to byt od tej tabletky ? :(

blondula

tak vyskusaj FUNGICIDIN ... mne ho raz predpisala doktorka,ale je aj volnopredajny ! co som vtedy zbezne precitala v letaku,je to taka "antibioticka" masticka a mne pomohla hned a mala som svrbenie ze som sa doskriabat nemohla :DD

Canesten

Dakujem.. ja by som aj sla do doktora lenze som v zahranici a mam tu byt este vyse pol mesiaca ved to neprezijem :( co mam robit ? mam si kupit dalsiu canesten tabletu ? sprchujem sa stale dodrziavam hygienu , tiez nenosim tanga ani nic take :( chcem sa toho co najskor zbavit.. pouzila som aj biely jogurt som si spravila tam dole akoby masku a nezabralo :( uz som zufala

gucciok85

ked sa budes tomu dodrziavat nebudes mat problemy s mykozami:

ziadne syry,tvaroh,jogurty-jedine tak biely jogurt,srvatka,pomahaju probiotika

Vsetky vyrobky obsahujuce kvasnice-napr. chlieb,pivo

Vsetky vyrobky obsahujuce sladiace vyrobky-cukor(biely aj hnedy),med,umele sladidla

Takmer kazde ovocie- raz denne si mozes dat jablko alebo hrusku,certvy ananas.

Korenovu zeleninu-napr.- mrkva,pastrnak,sladke zmiaky zemiaky,cervena repy
-jedla z fast-foodov
-vyrobky z bielej muky ako napr cestoviny ryza,halusky atd
-cicer,suchu fazulu,strukoviny a strakatu fazulu
-kava,napoje obsahujuce kofein
-limonady,napoje v plechovkach
-akekolvek konzervovane potraviny
-vsetky sokňjove vyrovky
-maso,slanina,sunka,salama,hot-dogy,udena ryba atd
-jedla s vysokym obsahom soli
-sampiony, vsetky ine huby
-nakkladana zelenina,obchode zakupene omacky
-rastlinne masla-napr veto,rama
-doplnky obsahujuce laktozu,lepok,kyselinu citronovu
Najlepsie by bolo uplne sa vyhybat nasledujucemu ovociu a zelenine pokial sa nedostane Candida pod kontrolu:
marhule,articoky,baklazan,avokado,cernice,cukina,grep,tekvica,maliny,kysla kapuista,sladky hrasok,jahody,paradajky,cerveny melon
.
Toto som nasla na jednej stranke.toto vsetko co som napisala trebalo by vynechat nejake 3-6 mesiacov
ked som to precitala potom ma napadlo ze vela mi neostava ,ze co mozem jest.
Ale tiez mam problemy s tymi mykozami,ta pojdem do toho.vyskusam uvidime,ale malo by to pomoct. Lebo co som tu napisala tak to candida miluje.

domcik

to sme už 2 :((.. mna mykozy zapali svrbenia palenia vytoky a neviem čo ešte sprevadzaju už 2 roky..všetko som vystriedala mastičky aj tabletky dokonca aj antibiotika za tu dobu,nenosim tanga zdravo sa stravujem a čo z toho ked dnes "to" tam ešte mam?.:(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stale to svrbi - Fórum - ZDRAVIE.sk