Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rebrá ako zkapínajúca kobyla, no riť ako hrošica

Príspevok v téme: Rebrá ako zkapínajúca kobyla, no riť ako hrošica
ExtraHruška

Asi takto sa dá opísať moja "čarokrásna" postava - do pása pripomínam utečenca z koncentráku, spodok však vyzerá asi tak, akoby bola jeho nosnosť plánovaná na 100 kíl - silné (našťastie však aj pevné) nohy. Prsia menšie ako otec, oveľa menšie ako obézny bratranec. Nejako sa nestresujem kvôli strave, aj keď mi stačí pár maškŕt denne a riť mi hneď zmäkne a narastie, pričom hrudník, samozrejme, vrátane poprsia, pripomína drhák obalený kožou.
A moja otázka? Keď začnem cvičiť ako tínedžer, ktorý sa nadchol kulturistikou, teda brutálne veľa, pomôže mi to? Obalím svoj hrudník aspoň hrubnúcimi svalovými vláknami, keď už tuk sa mi tam nechce ukladať, ani keby som sa zavesila doluznak? Mám totiž obavu, že budem vyzerať skôr len ako múmia (to znamená rebra obtiahnuté nechutnými šlachovitými motúzkami a stiahnuté kožou... Je trápne riešiť to, keď niekto trpí nadváhou a po prečítaní by mi možno najradšej otrepal činky o hlavu, no vedzte, že hrudník alla múmia je oveľa menej sexi ako hrudník alla praveká Venuša. Nechcem (a ani sa mi nedá) schudnúť ešte aj zo zadku a z nôh, aby moja postava vyzerala aspoň "symetricky otrasne". Absolútne najšťastnejšia by som bola, keby sa vrch zaobalí tak ako spodok. CHCEM TAK VEĽA?? Ak poznáte nejaké cviky, pomôžte mi, prosím.

janka113

alebo skus kavitaciu, bo nie kazdy vydrzi vo fitku,
kavitaciou ti pekne odstrania to co potrebujes teraz su vseliake akcie a zlavy

niki1510

súhlasím s darinou... tréner to vyrieši :) jednorázovo niekomu dať zopár eur neuškodí. ja mám tiež takú postavu, mám pocit, že pod chrbtom nosím batoh a nie zadok :D základom všetkého je kardio cvičenie, takže orbitrekujem, behám, skáčem... a to striedam s posilovacími cvikmi, na jednej strane cviky na nohy a zadok, aby boli pevné a na druhej strane na ruky a chrbát, aby sa vyvážili horná a dolná polovica tela..
držím palce

darina32

no sebakritika Ti teda nechýba :) našetria choď do dobrého fitka, tréner zostaví plán, ktorý vytvaruje postavu, nie sú tam len an okrasu, naozaj sa v tom vyznajú. Ja postavu tvarujem pilatesom - tiež mám hrubé stená a zadok a pomáha to, postavu mám peknú.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rebrá ako zkapínajúca kobyla, no riť ako hrošica - Fórum - ZDRAVIE.sk