po akej dobe sa vam po vysadeni hak zhorsila plet?

angela85

ahojte ja som uz asi dva mesiace po vvysadeni, buduci tyzden v utorok by mi mala prist menstruacia, no som zvedava. vlasy este stale dost padaju a je hned po tom ako som HK vysadila, ale stale ich mam zatial dost. plet je v pohode,mozno zopar pupacikov navyse, ale jeden ci dva sa mi vyhodili aj pred tym

User_37597

super tema sa nasla :D uz sa citim ako ferdo :D :D :D
ale hlavne ze som sem prispievala pred 5 3 dnami :D hanbim sa jak hovado :D

jankaaaaaaaaa

bibisa: mne sa plet asi dva tyzdne po vysadeni mierne zhorsila, ale to boli len take malicke vyrazky na cele a par v dekolte, uz to zmyzlo...
a ked mas taky bolavy vriedok, skus si kupit skinoren krem, je len na predpis, ale tu baby psiali ze ho predaju aj bez predpisu.. alebo skus este morsku sol rozpustenu vo vode :D

User_37597

hlasim sa s mojimi celkom zaujmavymi poznatkami a to ze som mala vcera dostat krami a dostala som dnes :Daz som prekvapena ze to doslo takto na cas a to mam prve krami od vysadenia :D

jajka001_

hej mne tiez zvykli padavat na jesen ale myslim ze toto ozaj malo priamy suvis s hak, lebo to bolo dost silne a mesiac po vysadeni cize po tom ako uz hak neposobila
a tiez sa mi zjavilo par vyrazok na ramenach a v dekolte

jankaaaaaaaaa

mne uz tiez ovela menej vypadavaju vlasy. ale neviem ci mi nevypadavali vlasy kvoli tomu roc. obdobiu, lebo v takomto case mi vzdy viac padali vlasy
ale nevypadavali mi teraz po vysadeni nejako brutalne, len som mala par vlasov na hrebeni..
mne sa robia sem tam take male vyrazky v dekolte. som mesaic a tyzden po vysadeni

jajka001_

dva mesiace po: uz sa tolko nemastim ako tesne po vysadeni, vlasy mi uz tak nepadaju a dokonca sa mi plet zlepsila. ha :)

jankaaaaaaaaa

jajka: este raz si precitaj co som napisala
heatherka: vitamin C vo velmi nadmernych davkach zvysuje vstrebavanie hak do tela.
ano, znamena to ze nizsia davka hak je setrnejsia k telu, ale to plati skor pri tych starsich typoch.. tie novsie celkovo zatazuju telo menej, ale zase nie pre kazdu zenu je vhodna ultranizka davka hak, ma to svoje vyhody aj nevyhody.
k tomu hepatalnemu testu neviem sa vyjadrit .. neviem presne o co islo, ale ak mas problem s pecenou, hak by si uzivat nemala, pokial to nevyriesis