po akej dobe sa vam po vysadeni hak zhorsila plet?

Heatherka

inac ako mozno tomu budete rozumiem. troska mimo ale co znamena, ze napriklad po uziti vitaminu C sucasne s HAK sa moze premenit nizkohormonalka ATK na vysokohormonalnu???

aaaa nizkohormonalna je setrnejsia ako vysokohormonalna, ci ? ako z histologie som mala B ale tomu nerozumiem :D

jankaaaaaaaaa

jajka: diane 35 ma navyssi obsah hormonov zo vsetkych hak, ktore su dnes na trhu. predpisuje sa len na liecbu tazkej formy akne alebo nadmerneho ochlpenia..
ale povazuje sa za nizkohormonalu vzhladom nato, ze kedysi daaaaavno ked sa zacala uzivat hak tak mali dvojnasobny obsah hormonov ako diane.. ale diane je uz na thru asi 15rokov? neviem presne

jajka001_

ja som uzivala Diane 35. to je tiez vraj nizkohormonalne. a nepotesim ta, po vysadeni mi veeeelmi padali vlasy. v kuse asi dva tyzdne.

angela85

ahojte ja som mesiac a pol po vysadeni, prva menstruacia prisla presne na den, hned po vysadeni mi zacali dost padat vlasy a kedze mam ofinu, tak sa mi strasne masti, a aj celo pod nou, no ale nenormalne, ale zvysok pleti aj vlasov v norme. pupacik z casu na cas jeden, ale inak zatial ok. ja namiesto hak beriem pharmatex alebo mame kondom. uvidim co bude po druhom mesiaci

Heatherka

logest. menit nechcem. nemam z nej ziadne vedlajsie ucinky a beriem ju kvoli liecbe. no citim, ze je slaba, lebo ani bolesti pri MS neustupili. ale inak v plnej miere vyhovuje. mne na plet aj tak dost pomohla. ale myslim, ze ked ju vysadim vrati sa mi to spat:D

mayusik

jankaaaaaaaa: no mam tie cipky ci ako to nazvat. Nevedela som ze je aj krem. Priatel kupoval :D

a ty si uz skusala pharmatex? co je lepsie krem ci cipky?

Heatherka

ja mam asi slabu HAk, lebo ako nahle urobim prestavku na kramy, na druhy den, co som v prestavke uz mam nejaku tu vyrazku :D

ja sa bojim skor reakcie na vysadenie. ale snad kedze je to nizkohormonalna tak nebudu mi tak velmi padat vlasy.