po akej dobe sa vam po vysadeni hak zhorsila plet?

mayusik

jankaaaaaaaa: no ved to ze ja som to skusila 2x.
prvy krat to bolo ok, ale druhy krat to vobec nebolo prijemne palilo a stipalo to, tak som utekala do sprchy :(

tak len preto sa pytam... neviem kde nastala chyba... este to skusim treti krat a uvidime :)

vdaka za koment jani:)

jankaaaaaaaaa

mayusik. jasne mozes mat alergicku rekaciu na pharmatex, ale to je len take vynimocne. musis to sama vyskusat ci je to ok pre teba

jankaaaaaaaaa

u mna tiez nic. menzes mi meskal 10dni. akurat na dekolte sa mi spravilo par malickych vyrazok. ale vlasy sa mi dost rychlo mastia. asi zacnem zase brat hak

mayusik

cafte,

aj ja som hak vysadila zhruba pred rokom,a plet sa mi hodne masti :( a aj tak som mala dake jebaciky aj pocas nej...
vysadila som ju hlavne kvoli tomu ze raz by som chcela mat deti a nie je to zdrave to uzivat... !!!

a inac chcela by som sa vas opytat ci je mozna alergicka reakcia s pharmatexu???

User_37597

ahoj..uz som pomali mesiac bez hak..vzhodila sa mi zatial len jedna bodka a potom jeden podkozny jeb.a ten putoval najprv pod nosom lava strana o dva dni prava strana a nakoniec medzi obocim no to bolo len troska zacervenane..inak zatial som prekvapena ze este nic. :D

danielaaa

ja som brala diane 35, po mesiaci sa ti plet nezhorsi :) mne sa zhorsila asi po 3-4 mesiacoch, potom som presla na yadine a plet sa mi zhorsila tiez po takych 3-4 mesiaoch, bez antikopcie som uz asi rok a pol a plet mam stale rovnaku ako po vysadeni, dost na trapi akne a to uz v puberte nie som, rozmyslam nad roacuttanom....

gucciok85

Ale po roku som. Sa rozhodla ze uz prestanem brat hak . Aj ked mi budu padat vlasy a neviem co este,da sa to doporiadku. Este som citala taku zaujimavu vec o hak- zena ked zostarne rok.tak maternica 3roky. Cim dlhsie to beries tym to je horsie.

gucciok85

NiJa som hak vysadila po 7 rokoch, lebo uz som ju nechcela brat aby sa telo od tej chemie ocistilo. Necely mesiac nato mi vlasy zacali strasne vypadat.ale som nevedela z coho to je. Potom som mala menzes cely q mesiac,aj som zasla gynekologovi,povedal mi ze je to normalna reakcia tela nato ze uz nedostava umele hormony.dal mi tbl aby sa mi menzes skoncilo ale nejak to nezabralo lebo

este 2 tyzdne som mala menzes. No to bolo hrozne.nakonoec po pol roku som sa rozhodla ze budem hak zasa brat. Mala som menzes vselijak a aj z inych. Dovodeo .abtvy