po akej dobe sa vam po vysadeni hak zhorsila plet?

blondula

ja som si to ani nevsimla,lebo az take problemy s "jebakmi" som nemala :DDDD skor mozem povedat,ze po porode mi skoro zmizli a ked sa mi nieco vyhodi,tak len vynimocne :D ani prsia sa nezväcsili,ani nezmensili :DDD a uz vobec som pocas brania hak nepribrala ! na mna tie pilulky mali presne ten ucinok aky mali mat !! NEOTEHOTNELA som ! :DDD po vysadeni som ostala "nadrzana" jak "plemenna kobyla" takze nejake to plus predsa len prinieslo :DDDD

jankaaaaaaaaa

no veru.. ale tak zase si ju nebrala velmi dlho, takze to zhorsenie pleti by nemalo byt nejake radikalne. prinajhorsom budes mat plet taku ako predtym, horsiu asi nie.. lebo niektore zeny tieto silne hak uzivaju aj 5 rokov a potom vysadia a sa cuduju co to maju po tvari..

User_37597

inak tazku formu akne som nemala..ani vypadavanie vlasov som nemala predtym ale ako tak kukam dobre sa zaujmaju o nas ty nasi gynekologovia.

User_37597

ja som ju brala vyse pol roka.no a ty mi tu pises o znizovani davky..ja ju proste vysadim a uvidim co bude...este dobre ze teraz ju vysadim este stihnem mozno nejake slniecko nech ma plet vitamin D a budem sa dobre starat o plet a cistit ju a verim tomu ze to bude do vianoc fajn.

jankaaaaaaaaa

vreya je hak s navyssim obsahom hormonov , preto nieje vhodna na dlhodobe uzivanie, uziva sa len pri tazkej forme akne alebo pri nadmernom ochlpeni. ked tieto priznaky pominu, zvacsa za 6mesiacov, odporuca sa este uzivat ju 3cykly, teda dokopy tak 9mesicov alebo rok, u kazdeho trva liecba individualne a potom je vhodne ju zmenit za slabsiu hak ktoru mozno uzivat dlhodobo

jankaaaaaaaaa

bibisa: nieje vhodne vysadit taku silnu hak ako je vreya. lebo to zhorsenie pleti a vlasov bude rapidne .. mala by si skor postupne znizovat davky