Krvacanie po autonehode

Príspevok v téme: Krvacanie po autonehode
smoliarka

Dobry den,
kedze ma sestricka u mojho gynekologa uplne odbila a dostala som termin 6.9.,potrebujem sa poradit.Presne pred tyzdnom som mala skaredu nehodu,nejaky ir s karavonom mi nedal prednost na hlavnej mimo mesta,ja som mohla ist 80,celny naraz bol asi v 60tke,mozno 50tke,v momente mi zhorelo cele auto,jedine stastie,ze som sa tesne predtym odputala,ze uz som skoro doma,inak by som uz ani nepisala...samozrejme som bola v tazkom soku a po 16tich RTG a ultrazvuku brucha,relativne v poriadku,okrem podvrtnutej krcnej chrbtice,pocetnych pomliazdenin,narazeneho kolena(z ktoreho sa bojim vykluje asi viac),zapastia a vlastne celej chrbtice,rebier a brucha..bolesti uz pomaly ustupuju,ale co ma trapi je,ze som hned na druhy den zacala krvacat,asi z toho soku.ale u mna to vzdy bolo naopak,ked sa nieco stalo,tak aj 2-3mesiace som bola bez krvacania.uz je to tyzden a stale krvacam,ale vzdy iba ked idem cikat(alebo na velku potrebu),nemusim mat tampon,vlozku,nic,proste iba ked idem na zachod.je to skor taka ruzova hustejsia krv.trochu ma to uz znepokokuje,mozno je to normalne z toho soku,ale viem,ze moje telo reaguje inak..keby ste mi vedeli nejako poradit,bola by som velmi rada,dakujem za odpovede.

Annika1987

to co je za kravu? zas jedna sestricka mudrejsia ako lekar... nenechaj to tak, chod tam opat, pripadne zavolaj tam a vypytaj si k telefonu lekara a povedz mu, o co ide, to kde sme??

smoliarka

No neviem,ci sa velmi citim na nejake striehnutie na doktora...dam tomu asi este take dva dni a ked to neprejde,tak tam skusim nabehnut,teda dokrivat.ci?

jajka001_

to je krava kks. chod ku inemu, urcite ta vezme, ak moze a kartu si vyziada. ked ti lekar nevyhovuje, mozes ho vymenit.

smoliaka

No bola taka mudra,ze povedala,ze to teda nemohla byt taka skareda nehoda,ked som ani nebola hospitalizovana a ze tak by sa zachovalo telo kazdej normalnej zeny.ze mam bolesti a viem,ze uz len ta krv je cudna,ju vobec nezaujimalo...len tak ma nikto iny urcie nezobere,mmusim mat kartu.

jankaaaaaaaaa

mala by si ziadat okamzite vysetrenie, je mozne ze mas nieco s maternicou, takzko takto radit, alebo sa porad aspon so svojou obvodnou lekarkou