Tabletka PO

bella12

nara, stojí Ti ten sex s priateľom za to? Stále sa obávať otehotnenia... Rozvíjajte svoj vzťah po duševnej stránke, spoznávajte svoje povahy, záľuby, názory na veci okolo, sexuálne spoznávanie si nechaj na ten čas, keď už si budeš istá, že s ním chceš ostať celý život a dáš to vedieť celému svetu svadbou.

Sex nie je zábava a dochádza pri ňom aj k počatiu detí. Hádam nechceš zakaždým brať tabletku po. Navyše, ak došlo k oplodneniu, táto tabletka tehotenstvu nezabráni, ale počaté dieťa, Tvoje dieťa, vypudí z tela von. To niekoľkohodinové oplodnené vajíčko má vlastné DNA a obsahuje všetky informácie o dieťati - jeho farbe vlasov, očí, postave, črtách tváre, povahe atď - a má už úplne sformovanú dušu. Neberme si na zodpovednosť život našich vlastných detí!

nara

A ešte jedna vec. Prosím vás včera som mala s mojim chalanom sex a spravil sa do mňa mali sme kondóm a všetko bolo v poriedku ale strašne sa bojím som možem otehotnieť?

nara

A ešte jedna vec. Prosím vás včera som mala s mojim chalanom sex a spravil sa do mňa mali sme kondóm a všetko bolo v poriedku ale strašne sa bojím som možem otehotnieť?

nara

A ešte jedna vec. Prosím vás včera som mala s mojim chalanom sex a spravil sa do mňa mali sme kondóm a všetko bolo v poriedku ale strašne sa bojím som možem otehotnieť?

nara

Nie, myslela som to tak že či sa dá kúpiť jedna tabletka alebo len celá krabička? ... alebo to jedna tabletka stojí 25€?

tpch

Ano, jedna tabletka stoji 25eur. Je to tak preto, aby sa nepouzivala prilis casto a aby zeny boli nutene uzivat pravidelnu HAK.