Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nespavost

Nevyspata

Ja neviem ci som alergicka ale pochybujem nenaslo sa nic na co som alergicka a ani si nemyslim aby to tak bolo .. ale nikdy nemozem spat stale sa hadzem :( a pritom som unavena ze chcem spat

janoo

Nevyspata: prehadzovanie a skopavanie sa v noci je priznakom zvysenej hladiny histaminu.ni si alergicka na zihlavku?

Nevyspata

ano tie nevolnosti zacali teraz, pretoze som velmi malokedy brala antibiotika, kedze som bola malo co chora , a tie mi predpisal doktor co ma nepozna.. ano teraz mam jeden den po dobrati , a cudne mi huci v bruchu az mi tam buble ..

Annika1987

lieky uz si dobrala, vsak? kedy si ich dobrala? je v letaku medzi neziaducimi ucinkami aj nevolnost a nespavost? malo by to samo odzniet, ak to je z tych liekov

Nevyspata

Moze to byt splnom ale aby mi bolo zle to asi nie :( brala som antibiotika z nemecka metronidazol a od vtedy mi je divne .. nevolno..

Annika1987

Z niektorych antibiotik ti moze byt nevolno od zaludka alebo mozes aj vracat. Pozri sa do letaka, mozno je tam ako vedlajsi ucinok aj nespavost. Jednoducho ti tie lieky nemuseli sadnut.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nespavost - Fórum - ZDRAVIE.sk