Ziaden orgazmus?

Príspevok v téme: Ziaden orgazmus?
1angelina23

ako dosahujete orgazmus, vy zeny... som s priatelom uz vyse roka ( je to moj prvy priatel) sexualne zijeme aktivne - t.j. den co den.. lenze ja som za cely rok nedosiahla este vobec orgazmus! ani klitorialny a vaginalny uz vobec, neviem ho dosiahnut ani sama :// pytala som sa na to zenskej a ta mi povedala ze mi s tym poradit nevie.. co mam robit prosim vas?

1angelina23

no a ak nie? tak dopadnem ako stara zarmutena nespokojna,opustena a nevrla zena. ktora nemala nikdy orgazmus..

1angelina23

Obcas mam pocit ze mne nestaci..ja mam strasne rada ked ma prstuje,dokonca radsej ako oral lenze ked to robi pridlho tak mam zase pocit ze by som mala nieco zacat robit aj ja tak mu ho zacnem fajcit, vacsinou a potom to aj tak skonci :D..inak na to zvykneme ist aj pomaly hladkame sa,bozkavame, potom zvlhnem,on sa postavi a uz to ide, vies co? Kupila som si dve knihy- ako sa zeny uspokojuju uz to skusama aj sama tak ze sa pozeram na tie "rady" a stale nic proste

1angelina23

Plieskat po zadku ma plieska asi pri kazdom sexe ked sa dá, jeho to strasne berie a aj mna.. ale len pri niektorych polohach ked som na nom... ked odzadu tak mam radsej ked mi ho hladká

whee_ee

No pri strate o panenstvo som ho určite nemala, asi ani prvé razy po tom, keď som ešte bola ubolená, ale to si nepamätám presne, ale potom to už išlo, ale s klitoriálnym som nemala nikdy problém, a už vôbec nie pri masturbácii.

Inak, ešte ma hrozne vzrušuje plieskanie po zadku, také silné držanie nôh/bokov..., chytenie pod krk a podobne, neskúšali ste?

whee_ee

Len hlavne si to nevsugeruj, že si jedna z tých, čo neorgazmujú :) Stále ver, že to príde :) A ja som mala dvoch partnerov, a ani u prvého som nemala problém. Lenže ja som zase asi opačný extrém, mňa všetko strašne vzrušuje a celý deň by som sa najradšej iba milovala ......

1angelina23

No len na nete je to tak opisane ze cely proces trva vikend a moj je tiez vecne nadrzany, cize by to asi tiez nezvladol.. ach, ty si mala orgazmus hned alebo si tiez nan "cakala"?

whee_ee

Neskúšala, a ja by som na to ani nemala trpezlivosť, ja mám orgazmus aj bez toho a keďže som večne nadržaná, nevydržala by som sa takto trápiť :D Ale možno niekedy :))) Ale na tvojom mieste by som to asi skúsila, stratiť nemáš čo :)