Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zazracny Capillan ?

Príspevok v téme: zazracny Capillan ?
Basa921

zacala som asi pred 3 tyzdnami pouzivat vlasovy aktivator Capillan a mam pocit ze mi to zlepsilo vlasy. Chcem sa spytat kolko si to asi tak mam masirovat na pokozku ? lebo ja to robim 10min. a neviem ci je to moc spravne.potom mam dopletene vlasy a aj sa bojim ich rozcesavat ... a este kto ma skusenosti aj so samponom ? dakujem za rady ;)

slniecko2010

mne capillan vobec nepomohol takze zazracny urcite nie je ,, skur biohar vlasovy aktivator to my pomaha na vypadavanie vlasov a rast

mate59

no, zázračný nie je, ale je dobrý.Ja ho používam už desaťročia,vlasy mi nepadajú a mám ich dostatok v svojom veku.Aplikujem ho po /skoro/ každom umytí vlasov za mokra.Prelievam ho do flaštičky s rozprašovačom, rovnomerne nastriekam asi 10-12 strieknutí a jemne masírujem 1-2 min.Vlasy učešem a nechám volne uschnúť.Mám jemné vlasy, s ním sú pevnejšie a menej sa mastia.Ale si myslím, že ak niekto má dispozíciu na vypadanie vlasov,Capillan mu nepomože.Mám na mysli len aktivátor.

naturka1

mariana skus si kupit sampon Klorane s chininom,ten je urceny proti vypadavaniu vlasov,400ml stoji 15eur,ale trosku tazsie sa zhana,ale maju ho napr.v auparku v Ba,ak si teda odtial.mne velmi velmi pomohol,tiez uzivam capillan,ale kratko,cize zatial neviem posudit..

mariana1365

mne nepomohol :/... uz nejaky cas si davam capillan vlasovy aktivator a vlasy furt padaju... pri tychto vodickach je vacsinou udavany cas 2-3 minuty masaze pokozky hlavy, podla mna to postaci...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zazracny Capillan ? - Fórum - ZDRAVIE.sk