Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné

Príspevok v téme: Akné
kindervajko

Ahojte, s akné mám veľké skúsenosti, asi pred rokom sa mi začali robiť veľké hnisavé kopčeky.. Jedného dňa keď som sa opálila ešte nejak na marcovom slniečku, mi takmer všetko vymizlo.. Bolo to k neuvereniu.. Chodila som aj ku kozmetičkám a podobne.. No ale teraz má ďalší problém.. Začali sa mi trošku robiť také podkožné vyrážky, tak som začala používať zheng 4 skin akne away.. no a pár sa mi zapálilo a okolo úst - neviem prečo - sa mi spravili také mini červené bodky a v strede sú trošku biele.. nie sú na vytlačenie, ale proste sú úplne malilinké.. a je ich viac takže je ich vidno.. v okolí úst som dosť citlivá na vysušovanie a pod., niekedy sa mi tam spravia také červené fiačky, ale to zmizne a snaˇźim sa to nedráždiť.. ale neviem čím toto teraz môže byť :(.. prosím pomôžte bojím sa že sa to začne šíriť!! :(.. takéto vyrážky sa mi občas spravia, ale sú väčšie a sú z nevyspatia.. lenže tie sa mi po dni, dvoch vstrebú vždy.. PROSÍM POMOC :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné - Fórum - ZDRAVIE.sk