Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kanabis - odber krvi, mocu - co mi hrozi?

Príspevok v téme: kanabis - odber krvi, mocu - co mi hrozi?
veve.ricka

Ahojky!!! Pred nejakymi dvoma mesiacmi som s novymi kamaratmi zacala fajcit hasis, tak na vyskusanie, ale po tyzdni som si povedala stop. Dnes mam trosku zdravotne problemy a uvedomila som si, ze v testoch mocu a krvi mi mozu najst zvysky drog. Idem konkretne na urologiu za ucelom podrobnych testov mocu na zistenie pritomnosti zapalu mocovych ciest. Chcela by som vediet, ake dosledky mi z toho mozu plynut. Je lekar povinny nahlasit pritomnost drog? Co mi hrozi?
Za odpovede dakujem:)
PS: Svoju hlupost som trpko olutovala, o reakcie hodnotiace moralnu stranku veci nemam zaujem.

jajka001_

tak po dvoch mesiacoch by si tam uz nemala mat nic, a ako tu pisali, to by museli robit specialne testy zamerane na drogy.

jankaaaaaaaaa

lekar je viazany mlcanlivostou co sa tyka zdrav. stavu, ale je povinny hlasit takyto pripad, ked by v krvi nasiel nelegalnu latku. a nie nerobim si srandu ale tak to je

Terion

Pokial nie si plnoleta, tak asi mozu rodicom, ale ze do skoly, alebo cojaviem to urcite nie a neviem ci aj rodicom, lekar je viazany mlcanlivostou nema na to pravo, ale hovorim, ak nie si plnoleta, tak mozno rodicom. Ale ako povedane vyssie, tie testy su specialne na drogy a su dost drahe, mal som spustu kamosov, co toto riesili a nic take, ze ti tam nieco najde a bude patrat, ci beries drogy a zavola na teba kuklacov ci co XD. Inac je dobre pit mlieko, lebo tuky a cukry rozpustaju zostatky THC v krvi. Ale hovorim vobec by som sa nebal. Kazdy krvny test je na nieco ine, jeho zaujima zapal mocovych ciest, na tie veci sa bude pozerat, nie na to, aky mas cholesterol, hemoglobin, alebo co ja viem, chapes, ked ides k zubarovi nebude ti pocuvat srdce.

jankaaaaaaaaa

ale lekar to urcite vysetrovat nebude, jemu to je v podstate jedno. ked mas zapal v tele bude patrat po zapale. nato aby zistil v krvi ci v moci drogy by potreboval poslat tvoje vzorky na specialozovane pracovisko, navyse tieto testy stoja vela penazi, takze by si ich urcite nedal len tak pre seba spravit a este za vlastne peniaze.. a neviemc i by vobec v moci a v krvi nasli marihuanu po mesiaci ked si ju uzival/a len par dni

veve.ricka

ďakujem!!!

A cisto teoreticky, ak to lekar zisti (akymkolvek sposobom), je povinny to niekde hlasit alebo nie?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kanabis - odber krvi, mocu - co mi hrozi? - Fórum - ZDRAVIE.sk