Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vysadenie HAK Chloe po rokoch uzivania=rapidne zhorsenie pleti?

Príspevok v téme: vysadenie HAK Chloe po rokoch uzivania=rapidne zhorsenie pleti?
pettraa789

Chloe som brala cca 4 roky,nemala som ju vyslovene kvoli pleti alebo vlasom,ale preto,ze som mala na nu dobre referenie a napokon mi ako jedina sadla(skusala som naozaj rozne tabletky,naplaste,kruzok).Predtym som obcas mala niake vyrazky,nic extremne,po dlhsom uzivani Hak sa uz na pleti neobjavila zvacsa ziadna..Teraz ale nastal cas,aby som ju prestala uzivat a to z viacerych dovodov..Preto by ma zaujimalo,ci mate niekto skusenosti s vyraznym zhorsenim stavu plati,vlasov prip.nechtov??

jankaaaaaaaaa

nieje to nic hrozne... ja som tiez teraz vysadila hak, tiezs om brala chloe a ziadne zmeny absolutne nevidim. akurat sa mi sfukli prsia.. takze klud a nestresuj sa

jankaaaaaaaaa

nemusis dobrat cely blister. ja som to uz spravila viackrat ze som si to posunula len o niekolko dni a nic sa nestalo. ono aj tak tvoje telo bude musiet nabehnut na vlastnu menstruaciu a vlastnu regulaciu, takze to az taky zasah nieje.

pettraa789

janka a nemyslis,ze by mi to mohlo este riadne nasledne rozhadzat cyklus(keby som nedobrala cely blister-v letaku je napisane,ze je nutne ich dobrat do konca,ale kdohovie,ci to myslia v pripade dalsieho pokracovania v hak,alebo to plati aj pre moj pripad) ??viem,ze budem mat co robit,aby sa mi nastartovali vlastne hormony a systemy po tych 4 rokoch a nechcem si dako este viac pritazit..

jankaaaaaaaaa

ja by som na tvojom mieste uzivala este tych par dni hak kvoli tej dovolenke. ved nemusis brat jeden cely blister ale staci len tolko tabliet o kolko potrebujes menzes odialit. ak teda este hak beries. ked uz si ju vysadila tak ju nezacinaj brat zase.
existuju tabletky na oddialenie menzesu, su na predpis od gynekologicky a uzivaju sa asi 7 dni pred ocakavanou menstruaciou, ale ak este beries hak tak tieto tabletky nesmies brat..

pettraa789

potrebujem este poradit,cestujem k moru a akurat mi tam vychadzaju kramy,s hak vsak chcem nadobro skoncit,cize asi nie je najlepsie si v mojom pripade nasadit dalsi blister a tym zmenoznit nastupu kramov,ako sa to v takychto pripadoch pri hak robi...a nasledne s mierne vykolajenym organizmom po tolkych rokoch skoncovat s uzivanim hak(po teda vybrati vsetkych tabletiek z dalsieho mesiaca),mam to teda risknut a radsej to tam dolsova pretrpiet(naozaj ich mavam bolestive a silne),alebo existuje este nejaky sposob oddialenia a mam zajst za gynekologickou??co odporucate,mate skusenost??dakujem

jankaaaaaaaaa

v dnesnej dobe su vsetky hak povazovane za nizkohormonalne, pretoze na porovnanie s hak, ktore sa pouzivali kedysi maju dnes asi o polovicu menej hormonov. LENZE hak chloe, co je napodobenina originalnej hak diane 35, je hak s NAJVYSSIM obsahom hormonov aka na trhu je! je na trhu len kvoli tomu ze sa pouziva ako liecivo na akne a na nadmerne ochlpenie ! a pretoze obsahuje taky druh hormonu ako obsahuje nieje vhodne pre telo aby sa uzivala dlhodobo niekolko rokov

Anaya

PETRA --- Ja som ju brala na preliečenie maternice, ale aj kvôli akné. Akné sa mi upravilo,... mimo iného sa mi zväčšili prsia asi o jedno číslo a menzes som mala úplne pravidelný a hlavne bezbolestný a aj slabšie krvácanie. Teraz som HAK vysadila, lebo doktor povedal, že maternica je už v poriadku.
Takže sama som zvedavá, ako to bude s pleťou. Ale je to len 2 týždne, čo to neberiem, tak ti ešte neviem povedať nič konkrétne.
Dúfam, že obe budeme v poriadku :-)

jojaaa

...po vysadeni zacni pit zensky caj, ked budes mat menzes...ak ju mas moc silnu tak pi rebricek alebo praslicku, na kazdu zenu plati nieco ine. Skus len byliny.

pettraa789

no tak hadam aj mne sa upravi,lebo sice bolest je slabsia pri menzese,ale stale velmi silna,nezvladnutelna bez liekov.aj ked sa hovori,ze bolest vymizne az po prvom porode.ja nemam konkretne stanovisko,ze ci je hak dobra alebo zla zalezitost.Ale napriklad,jedno negativum mam,ze pocas brania sa mi velmi zhorsila celulitida,pred bratim bola skoro neviditelna,le pri stlaceni koze boli vidiet naznaky,ale teraz po tych rokoch bratia antikoncepcie je to dost zle,som velmi chuda a vyzera to teda dost cudne:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.