Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priecna flauta

pehatahanka

A myslíš, že jej len tak poradia? Asi si musí najprv niečo kúpiť z toho shopu :D Ale však skús, za pokus nedáš nič :P :P

peterjano

Však kontaktuj nejakého odborníkan, nie? Napr. aj na kytary.cz majú online poradcu, vieš mu napísať i zavolať -_-

JuhoVychod

Ahoj :) problémy so zvukom má hádam každý. ja chodím na flautu už tretí rok a až teraz sa ten tón trochu vyčisťuje (je to asi aj tým že mám super učiteľa a začal som často cvičiť). Po jednom roku ten tón určite nebude ideálny :) Ak chceš tak skús hrávať dlhé tóny (6 dôb) a skúšaj fúkať čo najmenej vzduchu a priamo na hranu :) Ak máš však seriózny záujem, odporúčal by som ti navštevovať ZUŠku alebo SÚZUŠku ;) :D . A neboj sa, ten tón sa vyčistí časom :) A ktým šesnástinkám len tolko, že môže byť zlá mechanika, alebo ty nezakrývaš všetky dierky spolu :) Treba len cviči :) ;)

Ela45

neviem, či sa mi tu ešte niekto ozve, ale mám tiež taký menší problém. Pri hraní rýchlych (šestnástinových) nôt sa mi neozvú čisto všetky tóny...možno to bude iba tým, že som dlho necvičila, ale ak by niekto vedel o nejakej finte, veľmi by som sa potešila. Ďakujem ;)

flutegirl

sweetdream- podla mna je problem v tom, ze pokial na priecnej flaute pravidelne necvicis a nehras kvazi kazdy den, ton nebudes mat nikdy taky krasne cisty ako by si chcela. Ja hram na priecnej uz 8. rok, a sama vidim, ze ked nehram viac ako 5 dni ten ton uz nieje taky cisty ako bol ked som hrala kazdy den. Ton musim zase znovu ziskat a za take dva dni je zase pekny. Tymto vsetkzm chcem povedat ze priecna flauta je nastroj ktoremu sa musis venovat vela ak na nom chces hrat. Ale pokial ti to susti ( cize nemas pekny ton), nic si s toho nerob ludia na okolo to pocuju niekedy v lepsom svetle ako ty :).v kazdom pripade nevzdavaj to kvoli tomu :).prajem vela stastia

Deria

Ja som iba zacala chodit na flautu a rychlo som to aj nechala. Trvalo dost dlho, kym som vyludila vobec nejaky ton, ono to nie je ziadna sranda. Ale myslim, skor som presvedcena, ze je to len otazka treningu a trpezlivosti. Je to krasny nastroj, neurob taku chybu ako ja, vydrz! Vela trpezlivosti a uspechov!

sweetdream

Jeee, no to je super, uz som ani nedufala, ze sa niekto ozve :)))
Mam taky problem a to, ze ked hram, tak nemam taky pekny cisty zvuk. Skusam to kadejako, neviem v com je problem, ci je to len otazka cviku alebo co. Proste ked hram, tak ten zvuk nelahodi uchu.Chodila som na flautu len rok a je mi luto to zanechat. Tak ak vies poradit v com by to mohlo byt, bola by som velmi rada :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.