potenie ruk- Hagy ci Ruzinov?

Príspevok v téme: potenie ruk- Hagy ci Ruzinov?
honeybee154

Dobry den,
potrebovala by som radu od niekoho, kto uz bol na operacii s potenim ruk... viem ze v Ruzinovskej nemocnici davaju na potne zlazy akesi svorky a v Hagoch ten nerv jednoducho pretnu... vedel by mi niekto povedat aky je v tom rozdiel? znizuju tie svorky riziko kompenzacneho potenia? teda aspon mne to tak pripada, ze v tej BA je asi fakt vacsia istota, alebo sa mylim?

honeybee154

ahoj Hviezda
chcela som sa spytat ci ti uz odpisal Krajc. Vies ja som tam stale este nevolala, mam strach volako, ze ma zase odbyju

honeybee154

jasne hned ti dam vediet ked tam zavolam... ma napadlo ci nemaju urcite hodiny vyclenene na taketo telefonaty ale nic take som nenasla na tej ich stranke
Nerobim si bohvieake nadeje ze vrchna bude milsia ale hadam aspon na dacom sa s nou uz dohodnem
Neviem co je s nim... akoze ja som si s nim mailovala na zaciatku prazdnin a vtedy mi okamzite odpisoval... ale ked som mu asi pred 3 tyzdnami pisala tak sa mi uz neozval... preto tam chcem volat vies

honeybee154

jasne hned ti dam vediet ked tam zavolam... ma napadlo ci nemaju urcite hodiny vyclenene na taketo telefonaty ale nic take som nenasla na tej ich stranke
Nerobim si bohvieake nadeje ze vrchna bude milsia ale hadam aspon na dacom sa s nou uz dohodnem
Neviem co je s nim... akoze ja som si s nim mailovala na zaciatku prazdnin a vtedy mi okamzite odpisoval... ale ked som mu asi pred 3 tyzdnami pisala tak sa mi uz neozval... preto tam chcem volat vies

hviezda_ka

Ahoj HoneyBee...dakujem za informacie :)....som zvedava ze ked tam zavolas v pondelok co ti povedia...mne este stale neodpisal...a uz som mu poslala dva maily...
Och ako ja nemam rada tieto "ochotne" sestricky...katastrofa...nooo ved uvidime aka bude vrchna...tak ak sa ti to podari v pondelok skontaktovat..mohla by si mi napisat ze co ti povedala...ok??..teda ak ta to neobtazuje ;)....vopred este raz vdaka za info :)

honeybee154

ahoj hviezda!
akurat som tam volala dneska... taka strasne neprijemna sestricka mi zodvihla a surovo ma odbila ze mam cakat kym sa mi neozvu, no a ked som jej povedala ze uz
2 mesiace cakam tak povedala len ze to nie je v jej kompetencii...tak mi dala cislo na vrchnu ale ta mi to nezodvihla, tak jej zavolam asi az v pondelok, som zvedava ci aj ona bude sama ochota

Deaa

stehy ti vyberú u vás, na chirurgickej ambulancii... asi som to nenapísala zrozumiteľne... ospravedlňujem sa =) a áno v Hágoch som bola
v BA by ťa mali odoperovať a ostatné veci si riešiš v tvojom meste

hviezda_ka

uuuha..tako ako s tymto som zabudla pocitat..kedze ja mam Ba vzdialenu 3 hod od mojho mesta...noo to bude este len sranda :D :D...ale tie stichy by mi nemohli vybrat aj u nas??...ale Dea ty si bola v Haagoch nie??..mozno to tam inak funguje ako v ba :D