bolestivé končatiny ,prečo ?

Príspevok v téme: bolestivé končatiny ,prečo ?
natusa42

dobrý večer ,mám taký problém ...nebola som zatiaľ u Mudr,ale raz som jej spomenula,že mám takýto problém ,ale ona mi povedala len ,že " to sú nervy " ,ale neviem ,nie som si istá,takže môj problém je v tom ,že mám veľmi slabé akoby ochabnuté končatiny ,najskôr to začalo od rúk (po tom ako som taz odpadla v zime),začali ma hrozne bolieť zápastia,nie je pritom možné,že by som si ich presilila -prakticky nič nerobím okrem čítania kníh a učenia :)
potom ma začali bolieť kosti na tých rukách ,ptoom žily,neskôr som však už akoby bolesť pocítila aj v nohách ,okolo členku vyššie ,a to nie je typická bolesť nôh ako ked ste unavení,je to niečo iné,akoby "slabé nohy " ,taký divný pocit,nemôžem pomaly ani chodiť kvôli tomu ..a už ma to bolí až po okrajoch nôh až k ppalcom ...je to taký divný pocit,taký som ešte nikdy nemala ...čo to môže byť ???

RADArada

...ved sme ti tu radili ze mas zajst na denzitometriu-ale ty stale svoje-a tam sa mozes dostat aj bez obvodnej...

DolceVita

toto mi velmi pripomina moj problem. tiez som s tym behala po lekaroch a bolo podozrenie aj na tetaniu. nakoniec sa z toho vyklubala borelioza. ale vobec mi to nezistila lekarka, tu totiz ani nenapadlo urobit mi potrebne vysetrenia, ale zistila to psychologicka, ku ktorej som uz zo zufalstva zasla. a mala pravdu.

pink ponk

tvojej lekarke povec,ze nemoze kazdeho,kto ma tazko zistitelne problemy vyhlasovat za blazna,teda posielat na psychiatriu...vezmi si kartu od nej a najdi si ineho obvodaka,ktory ta najprv potrebne vysetri,potom krv atd

natusa42

tpch " no to teda hej ,to je " ..ona je vestkyna ,ma RTG oci ,ze ?ze vsetko vidi vo mne ...ja si myslim ,ze som chora a ona to berie na lahku vahu,ale nie som chora na hlavbu,to si len ona mysli :(

jaanna

nechapem,preco tu ocakava rady-radsej sa uz mala dat davno vysetrit...tie jej zdrav. problemy predsa maju nejaku pricinu.Potom uz neskoro lamentovat....,kedze ona nema zaujem to riesit-vraj nema cas...